Celjar - specjalista w zakresie montażu LED

| Prezentacje firmowe Artykuły

Już od ponad 18 lat firma Celjar Elektronik zajmuje się montażem usługowym podzespołów elektronicznych w technologii powierzchniowej i przewlekanej wraz z kompleksowym przygotowaniem produkcji i realizacją wszystkich etapów. Zapewniamy profesjonalny montaż pakietów z materiałów własnych i powierzonych. Dzięki dużemu doświadczeniu umożliwiamy uruchomienie produkcji od projektu urządzenia elektronicznego po gotowy wyrób.

Celjar - specjalista w zakresie montażu LED

Naszym klientom gwarantujemy terminowość, wysoką jakość montażu oraz konkurencyjne ceny. Pracujemy zgodnie z normami IPC lub zaleceniami klientów. Doświadczona kadra zapewnia jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Oferujemy również projektowanie urządzeń elektronicznych od projektu do wykonania gotowego urządzenia. Projekty wykonywane są w oparciu o środowisko Altium Designer. Zajmujemy się również programowaniem mikrokontrolerów firm Atmel oraz Microchip.

Nasze atuty

Naszymi odbiorcami są krajowi i zagraniczni producenci systemów oświetlenia, wentylacji, sterowania pieców, klimatyzacji oraz elektroniki użytkowej. Posiadamy ogromne doświadczenie w montażu elementów LED i Power LED.

Takie specjalizowane aplikacje leżą w centrum naszych zainteresowań i kompetencji. Niemniej podejmujemy się realizacji wielu projektów związanych z elektroniką profesjonalną. Na życzenie możemy wykonać także niestandardowe zlecenia. W ostatnich latach nasza działalność została rozszerzona o montaż nowoczesnego oświetlenia z wykorzystaniem diod LED mocy. Zajmujemy się modernizacją oświetlenia ulicznego, jak również wprowadzamy własne, nowoczesne i oparte o najnowsze technologie rozwiązania.

Specjalizujemy się w montażu małych i średnich serii pakietów z elementami SMD od 0402, BGA, QFP układanymi jednostronnie i dwustronnie na paście lub kleju, elementami THT w technologii ołowiowej i bezołowiowej. Nasza miesięczna wydajność parku maszynowego wynosi 3 mln elementów. Klientom oferujemy elastyczność działania, a dzięki sprawnemu systemowi przygotowania produkcji, możliwa jest szybka realizacja wielu zleceń montażu jednocześnie.

Naszym celem jest pełne zadowolenie klienta i jego całkowita satysfakcja z naszych wyrobów. Dlatego zabiegamy o najlepszą, wysoko wykształconą kadrę, o podnoszenie kwalifikacji zawodowych załogi oraz o stały rozwój parku maszynowego. Dzięki takiej polityce, jesteśmy w pełni przygotowani do sprostania konkurencji.

Wieloletnie doświadczenie w branży rynku elektronicznego oraz konsekwentne, efektywne i twórcze działanie w kierunku rozwoju firmy czynią nas wiarygodnym, mocnym i stabilnym partnerem godnym zaufania.

Jarosław Skiba
CELJAR Elektronik

www.celjar.pl