CBTG Technologie

| Prezentacje firmowe Artykuły

CBTG Technologie to firma dystrybucyjna skupiająca się na obsłudze polskich producentów elektroniki i firm kontraktowych, którzy oczekują ponadstandardowej oraz elastycznej obsługi w zakresie dostaw elementów elektronicznych. Nadrzędnymi wartościami, którymi kieruje się kadra firmy, są szczerość, sumienność i zaufanie w kontaktach z klientami. W trakcie współpracy z kontrahentami, decyzje są podejmowane tak, aby tworzyć długoterminowe relacji oparte na szacunku i wzajemnym zrozumieniu.

CBTG Technologie

Największym kapitałem CBTG Technologie jest kapitał ludzki. Pracująca w firmie międzynarodowa kadra, której entuzjazm, sumienność, wiedza i doświadczenie zostały wykorzystane do stworzenia zespołu, gdzie misją jest wspieranie klientów i współpraca z klientem w budowaniu przewagi względem konkurencyjnych rynków europejskich i pozakontynentalnych jest fundamentem biznesu.

Oferta usług dystrybucyjnych

Nieustannie dbamy o rozwój firmy starając się sprostać i wyprzedzać oczekiwania klientów oraz proponować im innowacyjne rozwiązania. W tym obszarze warto zwrócić uwagę na możliwość zakupów z odroczonym terminem dostawy, bufor z dostawami "na wezwanie", zakupy pakietowe, zamówienia zestawowe (kitting), zamówienia konsolidacyjne czy zamówienia warunkowe elementów wycofanych z produkcji lub bardzo trudno dostępnych. Rozwiązania te pozwalają klientowi skrócić czas dostaw, sukcesywnie obniżyć koszty materiałów, tym samym zwiększyć skalę obniżenia kosztów zaopatrzenia i produkcji.

Nowatorskim rozwiązaniem jest Program "SiS" (Sortuj i Sprzedawaj), opracowany w celu zapewnienia naszym klientom jednego kompleksowego rozwiązania, aby oczyścić nadmierne lub przestarzałe zapasy magazynowe. Program umożliwia firmom bezkosztową usługę składowania elementów nadwyżek magazynowych lub przestarzałych komponentów i związaną z tym kosztów magazynowania składników oraz ich obsługi.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem na rynku polskim następujących firm:

  • Aihua Global - kondensatory elektrolityczne
  • Lustrous - diody LED COB oraz AC LED XOB
  • Bicom Optics - soczewki i moduły do oświetlenia LED
  • Tauras Tech - zasilacze LED AC DC CC CV
  • Kingtronics International - elementy dyskretne
  • JB Capacitors - kondensatory
  • HTDisplay - wyświetlacze TFT
  • Dot Matrix, Stanley Electric - optoelektronika
  • Grah Automotive - Grah Lighting - oświetlenie LED

Stawiamy na jakość

CBTG Technologie bezkompromisowo stawia na jakość oferowanych towarów i usług i stosuje w firmie wieloetapowy system kontrolny, w tym proces wizualnej inspekcji mikroskopem cyfrowym, mającym na celu wyeliminowanie możliwości pojawienia się towarów różnych od specyfikacji producenta. Wynikiem przyjętych założeń jest stworzona przez CBTG Technologie globalna struktura zaopatrzeniowa, umożliwiająca dostęp do sprawdzonych źródeł elementów elektronicznych wiodących marek.

W celu zagwarantowania pilnych dostaw CBTG Technologie ma na terenie Krakowa magazyn, którego zasoby umożliwiają dostarczenie wybranych komponentów do klienta w ciągu 24 godzin. W przypadku braku danych elementów u nas, zapotrzebowania na komponenty będące poza naszym stanem magazynowym, lub podzespoły już nieprodukowane, dysponujemy preferencyjną siatką dystrybucji oraz środkami transportu umożliwiającymi szybki import wymaganych części.

Już wkrótce zapraszamy na odświeżoną stronę www oraz nową platformę interaktywnej sprzedaży on-line.

CBTG Technologie
www.cbtg.pl