EL-BOX – dostawca i producent zaawansowanych komponentów metalowych

| Prezentacje firmowe Elektromechanika

EL-Box to polska firma rodzinna z 30-letnim doświadczeniem w obróbce blachy i produkcji obudów dysponująca kompleksowym zaawansowanym i wydajnym parkiem maszynowym.

EL-BOX – dostawca i producent zaawansowanych komponentów metalowych

Wykorzystując nowoczesny zautomatyzowany park maszynowy światowych producentów oferujemy kompleksowe usługi z zakresu produkcji elementów metalowych oraz obudów dla telekomunikacji i energetyki. Od uzgodnienia wymagań i warunków technicznych, poprzez projektowanie i opracowanie technologii, wykonanie serii prototypowej do wdrożenia seryjnej produkcji obudów, łącznie z wykonaniem pokryć galwanicznych, lakierniczych oraz sitodruku.

Usługi jakie realizujemy to: wykrawanie, cięcie laserowe 2D, cięcie laserowe rur i profili, gięcie na prasach krawędziowych, sitodruk, spawanie, zgrzewanie i kompleksowy montaż. Dysponujemy specjalistycznymi maszynami do laserowego cięcia profili, wykrawarkami oraz prasami krawędziowymi. Mamy też własną szlifiernię i spawalnię. To daje nam ogromny komfort w planowaniu i realizacji procesów produkcyjnych pod różne zamówienia i wymogi naszych klientów.

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem pozwala na szybką, terminową dostawę przy zachowaniu wysokich parametrów jakościowych oczekiwanych przez klientów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, pomagającą klientowi w rozwiązywaniu wszystkich problemów technicznych związanych z realizacją projektu.

 

EL-BOX
ul. Piwna 4
05-850 Konotopa
tel. 22 487 57 07
www.elbox.pl

Zobacz również