GL Optic sponsorem XXIX Krajowej Konferencji Oświetleniowej Technika Świetlna

| Konferencja Artykuły

17 i 18 czerwca będzie okazją do spotkania całej polskiej branży oświetleniowej podczas XXIX Krajowej Konferencji Oświetleniowej Technika Świetlna oraz 1. Forum Technologii Oświetleniowych.

GL Optic sponsorem XXIX Krajowej Konferencji Oświetleniowej Technika Świetlna

Objęliśmy patronatem to wydarzenie i zachęcamy do wzięcia w nim udziału wszystkich zainteresowanych szeroką tematyką oświetlenia w Polsce.

W tym roku wydarzenie odbywa się online, co nie przeszkodziło w zbudowaniu bardzo ciekawego programu. 18 czerwca, w piątek będzie możliwość wysłuchania dwóch prezentacji przygotowanych przez naszych specjalistów. Pierwsza odbędzie się w zakresie bloku :Oświetlenie dróg – oświetlenie dynamiczne, przejścia dla pieszych, ocena oświetlenia”, który odbędzie się w godzinach 10:00-11:45. Mikołaj Przybyła opowie o pomiarach rozkładu luminancji drogi i strefy dostępu do tunelu. Zaprezentuje jak wygląda pomiar luminacji w terenie, jakie są odpowiednie warunki do przeprowadzenia takich pomiarów oraz wg jakich standardów powinny one zostać wykonane. W prezentacji poruszy nie tylko kwestie pomiaru luminancji na drodze, ale także w strefie dostępu do tunelu, która wymaga odpowiedniego oświetlenia, które nie będzie powodować pogorszenia warunków obserwacji na drodze. Druga prezentacja zaplanowana jest w bloku „Pomiary i ocena promieniowania optycznego”, zaplanowanego na godzinę 12:15-13:30. Marcin Pelko opowie o rozsyle przestrzennym natężenia promieniowania optycznego w zakresie nadfioletu. Przedstawi pomiar i wykorzystanie danych. 

Udział w Konferencji jest bezpłatny, wystarczy się zarejestrować.

 

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie