Wi-Fi + MCU + najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo w jednym wysokowydajnym module

| Prezentacje firmowe Komunikacja

WFI32E01 to najnowszy moduł komunikacyjny Wi-Fi firmy Microchip z zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa. Jest to uniwersalne i wydajne rozwiązanie zawierające zintegrowany MCU w małej obudowie. Wymaga minimalnej liczby elementów zewnętrznych i jest w pełni certyfikowany, dzięki czemu oszczędza czas wprowadzenia na rynek oraz wydatki na przygotowanie projektu.

Wi-Fi + MCU + najlepsze w swojej klasie bezpieczeństwo w jednym wysokowydajnym module

Docelowe zastosowania WFI32E01 obejmują aplikacje przemysłowe i motoryzacyjne, takie jak systemy bezpieczeństwa, sterowanie przemysłowe i eliminację połączeń kablowych, po rynek komputerowy w diagnostyce serwerów i mostkowaniu protokołów. Jest również przeznaczony dla rynku konsumenckiego, w szczególności dla Internetu Rzeczy i wielu aplikacji automatyki domowej.

WFI32E01 jest zbudowany w oparciu o wysokowydajny 32-bitowy MCU, rozbudowany zestaw układów peryferyjnych i zaawansowanej części radiowej Wi-Fi, w kompaktowym, w pełni certyfikowanym module. Dzięki płytce rozwojowej Curiosity PIC32WFI32E firmy Microchip oraz wygodnym, gotowym do użycia aplikacjom i oprogramowaniu, WFI32E01 ułatwia łączenie się z Wi-Fi, stosem sieciowym i aplikacjami w chmurze.

Wygraj zestaw PIC32WFI32E!

Zobacz również