Arrow Embedded Techday

Arrow zaprasza do udziału w wydarzeniu Polish Embedded Tech Day w Warszawie. Dołącz do specjalistów w ekscytującej podróży do świata produktów i systemów wbudowanych. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla inżynierów, entuzjastów technologii, jak też innych osób zainteresowanych innowacjami w dziedzinie embedded. Nie przegap okazji – zarezerwuj swoje miejsce już dziś.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

 Czekają na Ciebie:

  • Pokazy na żywo najnowszych rozwiązań embedded
  • Inspirujące wystąpienia ekspertów z obszaru elektroniki
  • Możliwość nawiązania kontaktów z profesjonalistami z branży

Trzy części – wiedza i praktyka!

  • Ścieżka seminariów
  • Ścieżka praktyczna z NXP
  • Prezentacje

Po zakończeniu części praktycznej każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie płytki FRDM-MCXA i FRDM-MCXN.

Co zobaczysz i czego się nauczysz?

  • Kompleksowy przegląd nowych produktów zapewniających skuteczne szybkie tworzenie systemów embedded.
  • System on Module – zrób vs kup.
  • Przemysłowy Internet rzeczy (IIoT) z wykorzystaniem protokołów: BLE, Bluetooth Mesh, Thread, Wirepas oraz V2X.
  • Złącza do aplikacji wbudowanych.
  • Pokaz demonstracyjny modułów smart firmy Quectel.
  • Open Lab – rozpocznij projektowanie z mikrokontrolerami MCX A i wejdź na wyższy poziom z układami MCX N.

Język: polski/angielski
Data: 25 czerwca 2024
Miejsce: TheHUB Krakowiaków 48, Warszawa, Budynek #3, Parter
Osoby kontaktowe: Paweł Kuć, Marcin Korus

Rejestracja do: 21.06.2024 - link do rejestracji

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj ElektronikaB2B do ulubionych źródeł
Zobacz więcej w kategorii: Prezentacje firmowe
Pomiary
Nowa seria przyrządów Metracal CM - kalibrator i precyzyjny multimetr w jednym
Produkcja elektroniki
Automatyzacja - o co ten cały ambaras?
Produkcja elektroniki
Przełom w transferze cienkich warstw półprzewodnikowych: EV Group wprowadza system EVG®880 LayerRelease
Elektromechanika
Przekaźniki interfejsowe serii PI71P i PI72P
Produkcja elektroniki
MVTech - nowy partner dla polskiego przemysłu elektronicznego
Produkcja elektroniki
Mata antystatyczna czy kompletny stół ESD? Montaż końcowy jako główne źródło uszkodzeń ESD
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Sierpień 2026
Targi zagraniczne
Electronica 2026 - targi i konferencja producentów elektroniki
Targi zagraniczne
Elmässan Stockholm 2026

Szafa wydawcza JotKEl

Nowoczesny przemysł stanowi szczególne wyzwanie dla gospodarki magazynowej. Duże znaczenie ma zwłaszcza pozyskanie informacji zwrotnej o aktualnym stanie zasobów, co umożliwia optymalizację dostaw. Dobrze zorganizowana gospodarka magazynowa zapewnia ciągłość produkcji, a to bezpośrednio wpływa na redukcję kosztów postojów. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom i bazując na prawie 50-letnim doświadczeniu, firma JotKEl stworzyła system automatycznych mebli wydawczych.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów