Masters - kompleksowy dostawca rozwiązań elektronicznych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Masters to polska spółka elektroniczna powstała w 1996 roku w Gdańsku. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach dotyczących projektowania urządzeń, dostarczania komponentów elektronicznych, w doradztwie technicznym i usługach produkcji.

Masters - kompleksowy dostawca rozwiązań elektronicznych

Współpracujemy w zakresie zaopatrzenia bezpośrednio z międzynarodowymi producentami komponentów elektronicznych. Jesteśmy przedstawicielami wiodących producentów w swoich kategoriach, oferując całościowe rozwiązania i doradztwo techniczne. Zapewniamy redukcję kosztów dzięki stosowaniu optymalnych rozwiązań logistycznych. Prowadzimy współpracę brokerską w wymiarze międzynarodowym (jesteśmy członkiem ERAI).

Biuro projektowe i wsparcie techniczne

Nasi klienci otrzymują wsparcie projektowe w ramach całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych. Począwszy od koncepcji i założeń, poprzez projekty techniczne, testowanie, aż do prototypu produkcyjnego, gotowego do wdrożenia. Zapewniamy pełną optymalizację procesu produkcji i pełnimy w tym zakresie rolę profesjonalnego konsultanta technicznego.

Produkcja elektroniczna

Jednym z obszarów naszej działalności są usługi montażu elektronicznego na zlecenie (CEM). Naszym atutem jest specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie stosowanych rozwiązań. Zadania te realizowane są poprzez własnych inżynierów aplikacyjnych oraz kadrę techniczną producentów komponentów.

Realizujemy zlecenia montażu przewlekanego, montażu SMD, montażu ręcznego i na fali. Wykonujemy prototypy włącznie z prototypami produkcyjnymi, zamówienia jednostkowe oraz duże zlecenia montażowe. Obsługujemy cały rynek montażu modułów elektronicznych, wykorzystując własną sieć dystrybucji.

Stabilne dostawy komponentów

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, należącymi do światowej czołówki firm elektronicznych. Gwarantuje to pewne, stabilne i terminowe dostawy elementów. To również dostęp do olbrzymiego technologicznego know-how, umożliwiającego ciągły rozwój produktów wytwarzanych przez naszych klientów.

Centrum szkoleniowe

Masters prowadzi własne centrum szkoleniowe dla inżynierów aplikacyjnych i konstruktorów. Uczestnicy zajęć poznają w praktyce zasady implementacji określonych rozwiązań projektowych. Realizowane przez nas programy cieszą się coraz większym powodzeniem wśród kadry technicznej, która ceni sobie najwyższej klasy profesjonalizm zajęć.

Zobacz również

Dostępne nowe wydanie
Pobierz bezpłatnie