Masters - kompleksowy dostawca rozwiązań elektronicznych

| Prezentacje firmowe Artykuły

Masters to polska spółka elektroniczna powstała w 1996 roku w Gdańsku. Firma specjalizuje się w kompleksowych usługach dotyczących projektowania urządzeń, dostarczania komponentów elektronicznych, w doradztwie technicznym i usługach produkcji.

Masters - kompleksowy dostawca rozwiązań elektronicznych

Współpracujemy w zakresie zaopatrzenia bezpośrednio z międzynarodowymi producentami komponentów elektronicznych. Jesteśmy przedstawicielami wiodących producentów w swoich kategoriach, oferując całościowe rozwiązania i doradztwo techniczne. Zapewniamy redukcję kosztów dzięki stosowaniu optymalnych rozwiązań logistycznych. Prowadzimy współpracę brokerską w wymiarze międzynarodowym (jesteśmy członkiem ERAI).

Biuro projektowe i wsparcie techniczne

Nasi klienci otrzymują wsparcie projektowe w ramach całego procesu projektowania i rozwoju urządzeń elektronicznych. Począwszy od koncepcji i założeń, poprzez projekty techniczne, testowanie, aż do prototypu produkcyjnego, gotowego do wdrożenia. Zapewniamy pełną optymalizację procesu produkcji i pełnimy w tym zakresie rolę profesjonalnego konsultanta technicznego.

Produkcja elektroniczna

Jednym z obszarów naszej działalności są usługi montażu elektronicznego na zlecenie (CEM). Naszym atutem jest specjalistyczne doradztwo techniczne w zakresie stosowanych rozwiązań. Zadania te realizowane są poprzez własnych inżynierów aplikacyjnych oraz kadrę techniczną producentów komponentów.

Realizujemy zlecenia montażu przewlekanego, montażu SMD, montażu ręcznego i na fali. Wykonujemy prototypy włącznie z prototypami produkcyjnymi, zamówienia jednostkowe oraz duże zlecenia montażowe. Obsługujemy cały rynek montażu modułów elektronicznych, wykorzystując własną sieć dystrybucji.

Stabilne dostawy komponentów

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, należącymi do światowej czołówki firm elektronicznych. Gwarantuje to pewne, stabilne i terminowe dostawy elementów. To również dostęp do olbrzymiego technologicznego know-how, umożliwiającego ciągły rozwój produktów wytwarzanych przez naszych klientów.

Centrum szkoleniowe

Masters prowadzi własne centrum szkoleniowe dla inżynierów aplikacyjnych i konstruktorów. Uczestnicy zajęć poznają w praktyce zasady implementacji określonych rozwiązań projektowych. Realizowane przez nas programy cieszą się coraz większym powodzeniem wśród kadry technicznej, która ceni sobie najwyższej klasy profesjonalizm zajęć.

Zobacz również