Wektor Electronics - dostawca podzespołów dla energoelektroniki

| Prezentacje firmowe Artykuły

Wektor Electronics jest firmą znaną na rynku głównie z dostaw elementów energoelektronicznych na potrzeby produkcji i montażu kontraktowego. Koncentrujemy się przy tym wyłącznie na elementach najwyższej jakości i nie oferujemy wyrobów tanich producentów dalekowschodnich kwestionowanej jakości. Naszym priorytetem jest zapewnienie możliwie najwyższej jakości, także prowadzonej przy tym obsługi, a więc współpracujemy tylko z producentami i dystrybutorami reprezentującymi wysoki poziom jakości oferowanych elementów.

Wektor Electronics - dostawca podzespołów dla energoelektroniki

Zajmujemy się szeroko rozumianą kompleksową obsługą firm produkcyjnych w zakresie kompletacji oraz pełnej logistyki dostaw elementów energoelektronicznych oraz elektronicznych. Utrzymujemy przy tym stany magazynowe na potrzeby firm produkcyjnych według uprzednio złożonych harmonogramów dostaw lub planów produkcyjnych – staramy się tym samym obniżać koszty produkcji związanych z planowaniem produkcji.

Naszym celem nie jest więc prowadzenie typowej sprzedaży, angażujemy się zatem w prowadzone i uruchamiane projekty oraz procesy produkcyjne, prowadzimy kontrolę zapasów magazynowych, zabezpieczamy dostawy just in time itp. reasumując, nie chcemy być postrzegani jako typowa firma handlowa, lecz jako dostawca, który pełni rolę zabezpieczenia produkcji w zakresie dostaw elementów energoelektronicznych.

Przez 5 lat istnienia na rynku intensywnie pracowaliśmy nad tym, aby rozpocząć współpracę z wieloma znaczącymi producentami urządzeń energoelektronicznych na terenie całego kraju.

Obecnie Wektor Electronics reprezentuje w Polsce takich producentów, jak Hitachi w zakresie kondensatorów elektrolitycznych oraz tantalowych, czy Kendeil, prowadząc przy tym obsługę oraz zaawansowane dostawy dla najważniejszych firm produkcyjnych branży energoelektronicznej w Polsce.

Koncentrujemy się i specjalizujemy w ściśle określonych kierunkach naszej działalności:

  • kompleksowa obsługa firm produkcyjnych
  • kompletacja oraz pełna logistyka dostaw
  • utrzymywanie magazynów bezpieczeństwa
  • obniżanie kosztów w planowaniu produkcji.

Produkuj z nami

Zapraszamy do współpracy wszelkie firmy produkcyjne oraz realizujące kontraktowy montaż SMT, dla których niezbędne jest zabezpieczenie cyklicznych oraz terminowych dostaw elementów energoelektronicznych do bieżącej oraz planowanej produkcji. Realizujemy planowe dostawy, utrzymujemy magazyny buforowe, zabezpieczamy dostawy elementów do bieżącej oraz planowanej produkcji według indywidualnych ustaleń.

Prowadzimy popartą doświadczeniem kompleksową obsługę firm produkcyjnych w zakresie kompletacji oraz pełnej logistyki dostaw typowych elementów energoelektronicznych stosowanych w procesach produkcji. Dzięki bezpośrednio prowadzonej współpracy z wieloma producentami oraz dystrybutorami oferujemy bardzo szeroki zakres elementów energoelektronicznych.

W naszej ofercie znajdują się zatem elementy półprzewodnikowe, elektromechaniczne oraz pasywne, które mają swoje zastosowanie w różnego rodzaju aplikacjach.

Mamy nadzieję, iż w tworzeniu wizerunku firmy na rynku podzespołów energoelektronicznych postrzegani jesteśmy jako rzetelny i solidny dostawca.

Robert Wiatkowski

Zobacz również