Nowości w ofercie Contrans TI

| Energetab 2019 Komponenty

Firma Contrans TI zaprasza do odwiedzenia stoiska na Energetabie. W hali A na stoisku 75 będzie można zapoznać się z nowymi produktami: Waasner, Euro-Block i Euro-Conn.

Nowości w ofercie Contrans TI

Waasner to producent kształtek z blachy transformatorowej. Blacha transformatorowa, wykonana ze stopu stali z dużą zawartością krzemu, to materiał tylko pozornie démodé. Nie znajdziemy jej w zasilaczu komputera czy ładowarce telefonu, za to w niemal każdym pojeździe elektrycznym, napędzie elektrycznym, w automatyce i przemyśle. Od zawsze budowane są z niej transformatory średniej i dużej mocy.

Firma zajmuje się wytwarzaniem kształtek i rdzeni transformatorowych od 1946 roku. Katalog produktów obejmuje kształtki EI, UI, 3UI, EE oraz kształtki do rdzeni spawanych. Oferta obejmuje również kształtki pakietowane, gotowe rdzenie zwijane oraz toroidalne. Producent szczyci się posiadaniem nowoczesnego parku maszynowego i oprzyrządowania pozwalającego na szybkie przygotowanie komponentu ściśle według specyfikacji klienta. Kształtki produkowane są z blach wg norm EN10106 i EN10107.

Euro-Conn i Euro-Block – wszechstronne techniki połączeń

Euro-Conn to włoska marka szerokiego asortymentu złączy do interfejsów komunikacyjnych (USB, ETH, D-SUB) a także wielu typów złączy rastrowych typu płytka-płytka lub przewód-płytka, złączy okrągłych z IP68, hermetycznych, listew kołkowych, a także złączy i podstawek do baterii oraz dla przemysłu motoryzacyjnego i audio-video. Firma zapewnia możliwość dostarczenia standardowych i niestandardowych produktów zaprojektowanych zgodnie ze specyfi kacjami klientów.

Euro-Block to siostrzana marka oferująca szeroki asortyment listew połączeniowych (terminal-blocks), konkurujących jakością i ceną z produktami uznanych światowych producentów. Ścisła kontrola procesu produkcji gwarantuje, że komponenty te nie odbiegają parametrami od, uznawanych nierzadko za standardy przemysłowe, wzorców.


Contrans TI
tel. 71 325 26 21, www.contrans.pl