Wtorek, 31 maja 2022

Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej są konferencją o charakterze szkoleniowym i naukowym, popularyzującą problematykę badania i zapewniania kompatybilności elektromagnetycznej (EMC) urządzeń, systemów i instalacji.

Krajowe Warsztaty Kompatybilności Elektromagnetycznej

Warsztaty są także forum wymiany wiedzy i doświadczeń dla osób ze środowisk: akademickiego, naukowego, badawczego i przemysłowego, które to forum sprzyja nawiązywaniu wzajemnych kontaktów oraz współpracy przy rozwiązywaniu problemów kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń, systemów i instalacji.

W programie XIII Krajowych Warsztatów EMC w 2022 roku przewidziano prezentacje referatów plenarnych, zaproszonych (w tym szkoleniowych oraz warsztatowych) i naukowych poświęconych problematyce kompatybilności elektromagnetycznej urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Wystawa techniczna, towarzysząca Warsztatom EMC, będzie miejscem prezentacji najnowszych produktów i osiągnięć czołowych producentów urządzeń testujących i pomiarowych, jak i usług oferowanych przez jednostki badawcze.

Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów
Dowiedz się więcej