Kompleksowa produkcja elektroniki dla producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych

| Technika

Firma Printor jest kontraktowym producentem elektroniki. Świadczone usługi i produkcja odbywają się w jednym miejscu. Firma Printor jako jedna z nielicznych produkuje u siebie obwody drukowane i dzięki temu dostarcza kompleksowy zakres usług takich jak: produkcja PCB, montaż SMT, montaż THT, zarządzanie dostawami, np. obsługa komponentów, testowanie oraz usługi dodatkowe.

Kompleksowa produkcja elektroniki dla producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych

Nasze doświadczenie

Jesteśmy solidnym partnerem dla firm ceniących jakość wykonania i terminowość dostaw. Współpracujemy z przedsiębiorstwami światowego rozmiaru, jak również z firmami rozwijającymi się. Wypracowana przez nas jakość to efekt blisko 40 lat budowania doświadczenia jako producenta elektroniki. Rocznie współpracujemy z około 400 firmami. Nasze systemy zarządzania i zaawansowane podejście do planowania dają nam możliwość współpracy z niemal każdym przedsiębiorstwem. Tworzymy zaawansowane projekty montażowe, jak i proste obwody drukowane (PCB). Jesteśmy w stanie spełnić bardzo rygorystyczne wymagania, specyficzne dla poszczególnych branż. Głównie produkujemy dla firm z takich branż jak: informatyka, telekomunikacja, IoT, automotive, elektronika przemysłowa, medyczna, energetyka, oświetlenie czy elektronika użytkowa.

Kompleksowa produkcja elektroniki to najefektywniejszy model współpracy, optymalizacja kosztów produkcji i prowadzenia biznesu:

  • wszystko w jednym miejscu – tylko jeden dostawca,
  • gwarancja wysokiej jakości i terminowości,
  • stabilny cykl produkcji i optymalne zarządzanie gospodarką magazynową,
  • zmniejszenie kosztów operacyjnych związanych z koordynacją kilku dostawców.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Produkcja elektroniki to nie tylko mechaniczny czy chemiczny proces, to również tworzenie pewnej idei. Naszą ideą jest, by produkty firmy Printor dawały urządzeniom naszych klientów gwarancję skuteczności i niezawodności, bo to w końcowym efekcie przekłada się na komfort użytkowania i satysfakcję odbiorców docelowych. Za cel stawiamy więc sobie dostarczanie klientom wyrobów o najwyższej jakości, spełniających oczekiwania ich biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

 

Printor
tel. 42 652 79 44
eprintor@printor.pl
www.printor.pl

Zobacz również