Targi i kongres technik satelitarnych i broadcastingu ANGA COM

| Targi zagraniczne

ANGA COM to wiodące w Europie targi poświęcone nadawaniu szerokopasmowemu, telewizji i transmisjom online. Operatorzy sieci, dostawcy sprzętu i dostawcy treści spotykają się tutaj, aby omówić wszystkie kwestie związane z Internetem szerokopasmowym i dystrybucją mediów. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniach 14-16 maja 2024 r. w Kolonii.

Targi i kongres technik satelitarnych i broadcastingu ANGA COM

Do najważniejszych tematów ANGA COM należą: sieci gigabitowe, FTTH, HFC, 5G, OTT, AppTV, Cloud TV, streaming wideo, sztuczna inteligencja, inteligentne miasta i inteligentne domy. Ostatnio w ANGA COM wzięło udział ponad 470 wystawców z 35 krajów i 22 tys. odwiedzających z ponad 80 krajów.

Do największych wystawców zaliczają się czołowi dostawcy z branży telekomunikacyjnej. Lista prelegentów w programie kongresu obejmuje członków zarządu i kadrę kierowniczą Deutsche Telekom, Vodafone, Deutsche Glasfaser, Deutsche GigaNetz, Tele Columbus, Unser Grüne Glasfaser, NetCologne, M-net, ProSiebenSat.1, RTL Television, Amazon Prime Video, Netflix, DAZN i Paramount.

źródło: ANGA Services GmbH

Więcej na angacom.de