Farnell uznany za wybitne osiągnięcia przez firmy Bourns, International Rectifier, Emerson Network Power,LeCroy, TDK-EPC i Microchip na targach electronica 2010

| Wydarzenia

Firma Farnell, wiodący dystrybutor wielokanałowy, mająca w swojej ofercie zaawansowane usługi dystrybucji produktów przemysłowych i elektronicznych, została na tegorocznych targach electronica 2010 nominowana do wielu nagród. Były one przyznane przez wiodących producentów, takich jak Bourns, International Rectifier, Emerson Network Power, LeCroy, TDK-EPC i Microchip i są dowodem słuszności przyjętej przez spółkę strategii działania.

Farnell uznany za wybitne osiągnięcia przez firmy Bourns, International Rectifier, Emerson Network Power,LeCroy, TDK-EPC i Microchip na targach electronica 2010
Polega ona na pomocy inżynierom elektronikom w szybkim opracowywaniu urządzeń dzięki dostępności w jednym miejscu – witrynie internetowej element14 – oferty produktów, wsparcia technicznego oraz społeczności utworzonej wyłącznie z inżynierów elektroników. Firma Farnell została uznana przez swoich dostawców za wybitne osiągnięcia i wyróżniona na tegorocznych targach electronica 2010 następującymi nagrodami.

Strongest New Customer Growth 2010 - Bourns

Nagroda za wyjątkowe wyniki sprzedaży w 2010 roku, w szczególności za promowanie nowych produktów i technologii z grupy produktowej Multifuse, została wręczona przez Ferdynanda Leicher, europejskiego wiceprezesa firmy Bourns ds. sprzedaży.

European High Service Distributor 2010 - International Rectifier

Nagroda za stałe zaangażowanie Farnell w promowanie nowych produktów i technologii dla projektantów w 2010 roku, została wręczona przez Adama White, wiceprezesa ds. sprzedaży w International Rectifier.

Sales and Revenue Growth 2010 – Emerson Network Power

Phil Lamb, wiceprezes Emerson Network Power ds. sprzedaży w rejonie Europy, wręczył firmie Farnell nagrodę za wyjątkowy wzrost sprzedaży zasilaczy wbudowanych w Europie w 2010 roku.

New Product Introduction (NPI) Excellence 2010 - LeCroy

Nagroda NPI Excellence została wręczona przez Roberto Petrillo, wiceprezesa LeCroy ds. sprzedaży na terenach obu Ameryk, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w uznaniu za wyjątkowe osiągnięcia Farnell w dostarczaniu nowych produktów na rynek i ich sprzedaży za pomocą innowacyjnych narzędzi marketingowych. Firma LeCroy przyznała Farnell miejsce przed innymi dystrybutorami i była pod szczególnym wrażeniem sprawności działania marketingowych kanałów eCommerce.

Sales Award 2010 – TDK-EPC

Nagrodę za imponujący, bo o ponad 60%, wzrost sprzedaży w Europie wręczył Dietmar Jaeger, dyrektor ds. sprzedaży w firmie TDK-EPC. Firma TDK-EPC powstała w październiku 2009 r. przez połączenie części elektronicznej koncernu TDK z firmą EPCOS. Sprzedaje swoje wyroby pod markami TDK i EPCOS. Cewki i produkty magnetyczne od TDK-EPC są numerem jeden w portfolio sprzedaży podzespołów tego typu w Farnell.

Outstanding Contribution to Microchip Development Tool Sales in 2009 / 2010 - Microchip

Koncern Premier Farnell został uznany za dystrybutora numer jeden produktów Microchip o zasięgu globalnym i wyróżniony nagrodą Outstanding Contribution Award, przyznawaną za sprzedaż narzędzi ewaluacyjnych Microchip. Nagrodę na targach electronica 2010 wręczył CEO Microchip Technology Steve Sanghi na ręce prezesa Premier Farnell, Harriet Green.

"Wiele nagród od dostawców świadczy o słuszności naszej innowacyjnej strategii", powiedział Neil Harrison, prezes Farnell Europe. "Są one wyrazem naszego zaangażowania w sprzedaż produktów, które jest istotną i integralną częścią przyjętej strategii biznesowej, odpowiedzią Farnell na konieczność spełnienia rosnących wymagań projektantów sprzętu elektronicznego na całym świecie. Nagrody te potwierdzają nasze bezustanne zaangażowanie we wsparcie pracy projektantów elektroniki na całym świecie, umożliwiając im tworzenie najlepszych projektów za pomocą najnowocześniejszych technologii".