SOFTCOM uzyskał certyfikat ISO EN ISO 9001:2008

| Wydarzenia

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dnia 22.01.2013 uzyskaliśmy certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z normą EN ISO 9001:2008 wydany przez TUV NORD CERN GmbH.

SOFTCOM uzyskał certyfikat ISO EN ISO 9001:2008

W efekcie wielomiesięcznych przygotowań firma SOFTCOM wdrożyła z powodzeniem Politykę Jakości wg norm PN- EN ISO 9001:2008, uzyskując certyfikat TUV NORD CERN GmbH.

Od początku działalności dokładaliśmy wszelkich starań, aby jakość pracy była na najwyższym poziomie, a podejmowane działania skierowane były na osiąganie jak najlepszych efektów. Certyfikat jest  potwierdzeniem skutecznego i efektywnego Systemu Zarządzania Jakością w SOFTCOM.

        


Polityka Jakości.

 

Celem firmy SOFTCOM jest świadczenie usług w zakresie dostaw obwodów drukowanych, montażu kontraktowego (montaż SMD i THT) oraz specjalistycznego doradztwa technicznego. Dzięki starannemu planowaniu, dobrej organizacji pracy oraz sprawnej koordynacji projektów zapewniamy naszym Klientom najwyższy poziom świadczonych przez naszą firmę usług. Jest to droga do zdobycia pełnego zaufania Klienta, opinii wiarygodnego partnera, umocnienia pozycji na rynku oraz zapewnienia rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

 

Dokładamy wszelkich starań, by oferowane przez nas usługi:

- były bezpieczne dla Klienta z punktu widzenia tajemnicy technologicznej i handlowej,

- zaspokajały oczekiwania w zakresie stabilności i powtarzalności cech,

- były zgodne z odpowiednimi przepisami prawa i innymi,

- sprawiały naszym Klientom pełną satysfakcję ze współpracy.

 

Nasze cele osiągamy poprzez:

- zaangażowanie wszystkich pracowników w sprawy jakości,

- świadomość pracowników, że jakość jest realizowana przez nich w wykonywaniu codziennych zadań,

- dobrze wyszkoloną i stale podnoszącą swe kwalifikacje załogę,

- współpracę z Klientem poprzez ocenę jego potrzeb i analizę opinii o usługach,

- dobór dostawców, które spełniają nasze wymagania jakościowe,

 

Firma zobowiązuje się do spełniania wymagań normy EN ISO 9001:2008 i ciągłego doskonalenia skuteczności Systemu Zarządzania Jakością.

 

Realizując przyjętą Politykę Jakości chcemy być postrzegani jako firma profesjonalna, spełniająca najwyższe oczekiwania naszych Klientów i dostawców.