Merserwis na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2014!

| Wydarzenia

Z przyjemnością informujemy, że firma Merserwis zaprezentuje najnowsze rozwiązania z dziedziny HVACR na wystawie Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2014. Serdecznie zapraszamy!

Merserwis na Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2014!

FWSK 2014: 5-6 marca w Warszawie. Nowa lokalizacja: ul. Marsa 56 C. Nowa strona www.forumwentylacja.pl.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to targi branżowe poświęcone tematyce wentylacji i klimatyzacji. Kolejna edycja FORUM - SALONU odbędzie się w dniach 5-6 marca 2014 roku (środa-czwartek), w Centrum Targowo-Kongresowym MT POLSKA przy ul. Marsa 56C w Warszawie. Centrum MT POLSKA oferuje 10.000 m2 powierzchni klimatyzowanej hali, 1.200 m2 powierzchni konferencyjno-biurowej, 4.000 m2 terenu zewnętrznego wraz z 1.500 miejsc parkingowych.

W tym roku firma Merserwis zaprezentuje najnowsze rozwiązania francuskiej firmy Kimo Instruments m.in. balometry do pomiarów w wentylacji, przetworniki pomiarowe, anemometry, analizatory spalin, przyrządy przenośne i wiele więcej. Również będą prezentowane mierniki firmy Metrel do pomiarów instalacji solarnych takie jak MI 3108 i MI 3109 z których opisem można zapoznać się na stronie dystrybutora: www.merserwis.pl

Podczas jedynej takiej, ściśle branżowej wystawy w Polsce, spotykają się wszyscy uczestnicy procesu budowlanego oraz wykonawcy, producenci, dostawcy i odbiorcy urządzeń i systemów wentylacji i klimatyzacji. Dwudniowej wystawie FORUM WENTYLACJA 2014 - SALON KLIMATYZACJA 2014, podczas której prezentowane są najnowsze rozwiązania w zakresie urządzeń, elementów i systemów VAC, towarzyszy bogata oferta seminariów i warsztatów branżowych.

Organizatorem i pomysłodawcą FORUM - SALONU jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Szczegóły na temat targów FWSK 2014 - na stronie wystawy pod adresem www.forumwentylacja.pl