Merserwis na Międzynarodowych Targach Energetycznych Energetab 2014!

| Wydarzenia

16-18 września 2014 roku odbędą się 27 Międzynarodowe Targi Energetyczne ENERGETAB w Bielsku-Białej. Są to jedne z największych targów w Europie skierowanych do branży energetycznej. Łącznie weźmie udział ok. 700 wystawców z ponad 20 krajów starego kontynentu oraz Azji, prezentując najnowsze rozwiązania, produkty i światowe trendy dla dynamicznie zmieniającej i rozwijającej się polskiej energetyki.

Merserwis na Międzynarodowych Targach Energetycznych Energetab 2014!

Na swoich stoiskach wystawiać się będą zarówno znane i cenione międzynarodowe firmy, prezentując całą gamę produktów, które z powodzeniem są stosowane na rynkach globalnych, jak i lokalni dostawcy technologicznie zaawansowanych maszyn i urządzeń, a także aparatury do wytwarzania, dostarczania i pomiarów energii elektrycznej. 

Będziemy tam również i my, firma Merserwis, na stoisku N-1, gdzie zaprezentujemy szeroki wachlarz nowości i rozwiązań dotyczących analizy jakości energii, pomiarów elektrycznych czy bezpieczeństwa samych pomiarów. Nie zabraknie również urządzeń związanych z branżą HVACR – przyrządów przenośnych, przetworników, analizatorów spalin itd. 

Prezentowane produkty i rozwiązania:

  • Metrel Eurotest XC
  • Metrel MI 2892 Power Master
  • Finero Quanti HD
  • Metrel MI 3309 GammaGT i oprogramowanie PatLINK Android PL
  • Mierniki instalacji i oprogramowanie Eurolink Android PL


Serdecznie zapraszamy na stoisko N-1, gdzie mogą Państwo liczyć na fachową obsługę, liczne prezentacje i atrakcyjne promocje. Przypominamy, że ostani dzień targów (18.09) wstęp jest całkowicie darmowy. 

Również z okazji targów Energetab zorganizowaliśmy dla Was małą promocję. W naszym salonie przy ulicy Andersa 10 w Warszawie można odebrać specjalne zaproszenia, a pierwsze 20 osób które zgłosi się z nimi na nasze stoisko (N-1) na Targach w Bielsku Białej otrzyma wskaźniki napięcia MD105 firmy Metrel.