Conrad Business Supplies na Międzynarodowych Targach Electronica!

| Wydarzenia

Podczas targów w Monachium w listopadzie tego roku pod hasłem „Odkryj przyszłość” zaprezentowany zostanie szeroki asortyment produktowy oraz znaczący rozwój Conrad Business Supplies.

Conrad Business Supplies na Międzynarodowych Targach Electronica!

Międzynarodowe Targi electronica, Monachium, 11–14 listopada 2014, hala A5.462

Na  tegorocznych targach electronica w Monachium firmie Conrad Business Supplies będzie przyświecało hasło „Odkryj przyszłość”. Na stoisku o powierzchni 180 m2 pojawią się zarówno prezentacje na żywo najnowszych technologii oferowanych przez firmę, fascynujące zabawy interaktywne, jak i możliwość wygrania nagród dla odwiedzających. Kulminacją obecności firmy Conrad na targach electronica będzie bankiet, który odbędzie się w czwartkowy wieczór 13 listopada.

SOS electronics – należąca do Grupy Conrad firma, która specjalizuje się we wspieraniu klientów w krajach Europy Środkowej, otrzyma specjalną powierzchnię na stoisku Conrad. Będzie można również spotkać brytyjską część firmy – Rapid Electronic. Obie firmy wzbogaciły wiedzę, doświadczenie i asortyment produktów firmy Conrad na rynku dystrybucji komponentów oraz wniosły znaczące doświadczenie lokalne w zakresie wsparcia klientów.

Ważne miejsce na stoisku Conrad zajmie nowy i innowacyjny zestaw startowy WunderBar Internet of things (IoT – Internet Przedmiotów): pokazy na żywo pozwolą gościom zrozumieć, co można osiągnąć dzięki WunderBar oraz zaprezentują olbrzymi potencjał IoT. Inne prezentacje na żywo będą dotyczyły najnowszych produktów i innowacji spośród licznych marek własnych z takich obszarów jak technika pomiarowa, zestawy rozwojowe oraz komponenty elektroniczne.

Kolejną atrakcją Conrad podczas targów electronica będzie skanowanie 3D, które pozwoli gościom stworzyć swój własny skan w postaci „minibliźniaka 3D” oraz umożliwi wygranie minidrukarki 3D. Ponadto w każdy dzień targów wszyscy odwiedzający będą mogli wygrać zestaw rozwojowy WunderBar dzięki konkursowi o Złoty Talon, nawiązujący do słynnej powieści Roalda Dahla „Charlie i fabryka czekolady”.

Wreszcie, by podkreślić znaczenie hasła „Odkryj przyszłość”, na stoisku firmy Conrad zagości wpływowy futurolog Sven Gábor Jánszky. Wygłosi on wykład „2025 – jak będziemy żyć w przyszłości”.

Holger Ruban, Prezes Conrad Business Supplies, powiedział: „Podczas tegorocznych targów electronica firma Conrad Business Supplies będzie starała się zaoferować na swym stoisku zarówno informacje, jak i zabawę. Od czasu ostatnich targów electronica, które odbyły się dwa lata temu, nasza firma szybko i znacznie się rozwinęła. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy w stanie to pokazać i wytłumaczyć gościom, czym się zajmowaliśmy, jak możemy ich wspierać podczas opracowywania nowych produktów oraz sprostać potrzebom ich firm dzięki najnowszym komponentom, technologiom oraz innowacjom”.

Najświeższe informacje można znaleźć na stronie internetowej electronica.conrad.com