Consulting Techniczny - nowa usługa w CSI

| Wydarzenia

CSI jest nie tylko dystrybutorem wysokiej jakości przemysłowego sprzętu komputerowego, ale zapewnia również swoim klientom Consulting Techniczny, znacznie wykraczający poza klasyczne wsparcie produktowe. W ramach tej usługi klienci mogą liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów, z jakimi nieraz spotykają się zarówno w przemyśle, jak i w tworzonych przez siebie aplikacjach.

Consulting Techniczny - nowa usługa w CSI

W specjalnie stworzonej zakładce o nazwie Consulting Techniczny, na stronie www.csi.pl, znajdują się przykłady najczęściej spotykanych problemów, które inżynierowie CSI rozwiązali podczas swojej wieloletniej pracy. Tematyka tych zagadnień oraz zakres świadczonego wsparcia opisano w taki sposób, aby łatwo zorientować się, na jakie tematy można porozmawiać z inżynierami.

 

Dodatkowo, dla stałych klientów proponujemy indywidualne umowy serwisowe, które są dostosowane do realiów ich aplikacji. W ramach tych umów otrzymują oni preferencyjne warunki gwarancyjne i serwisowe.

 

W jednym z artykułów w Consultingu Technicznym CSI przybliża tematykę związaną z tworzeniem obrazów systemów embedded. CSI, jako partner Microsoftu, posiada dostęp do specjalistycznego środowiska systemowego, dzięki czemu jest w stanie tworzyć dla klientów dostosowane do ich potrzeb kompilacje systemów operacyjnych. W artykule Tworzenie obrazów systemu embedded można znaleźć m.in. najczęściej powtarzające się życzenia klientów dotyczące indywidualnych ustawień czy różnice między najpopularniejszymi systemami Windows Embedded.

 

Zapraszamy na stronę: www.csi.pl/consulting-techniczny