Conrad Business Supplies wprowadza serię produktów Link Solutions – urządzenia testujące sieć Fluke Networks

| Wydarzenia

Asortyment testerów sieciowych i akcesoriów LinkRunner™ i LinkSprinter™ oferuje szybkie testowanie łączności sieciowej i bezproblemowe przesyłanie danych do chmury

Conrad Business Supplies wprowadza serię produktów Link Solutions – urządzenia testujące sieć Fluke Networks

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif";}

Conrad Business Supplies rozpoczyna sprzedaż najnowszych wersji urządzeń z zakresu z testowania sieci znanego na całym świecie producenta jakim jest Fluke Networks. Opierająca się na popularnych testerach LinkRunner i LinkSprinter nowa seria ręcznych testerów sieci Link Solutions zapewnia spójny sposób przeprowadzania badań kabli miedzianych, światłowodowych i Ethernet, a także efektywne zarządzanie ich wynikami. Rozszerzony zakres to ponad 80 produktów z Fluke Networks już dostępny w Conrad Business Supplies i jest skierowany do techników PC i wsparcia technicznego pierwszej linii, zespołów IT zarządzających, integratorów systemów i dystrybutorów oraz sprzedawców typu value added reseller (VAR).

 

Te ręczne urządzenia testujące LinkRunner i LinkSprinter zapewniają różne poziomy możliwości testowania i zróżnicowania, oferując te same funkcje raportowania i zautomatyzowane dostarczanie wyników każdego testu przeniesione do pulpit chmury Link-Live. Usługa ta zapewnia większą widoczność i klarowność pracy oraz kontrolę, tak aby łatwo śledzić informacje dotyczące testowania. Ponadto e-mail i obrazy do  każdego wyniku badania mogą być automatycznie przesyłane tak, aby inżynierowie i technicy byli w stanie szybko zanotować odpowiednie wyniki i dane.

 

Idealne dla techników na wszystkich poziomach doświadczenia – seria urządzeń testujących LinkSprinter składa się z trzech różnych testerów - modeli 100, 200 i 300. Wszystkie mają możliwość do testowania i sprawdzania połączeń sieciowych w mniej niż dziesięć sekund. Zakres ten oferuje niedrogie rozwiązanie w celu spełnienia wymagań walidacji łączności, nawet w odległych miejscach. Modele testerów AT 1000 i AT 2000 z serii LinkRunner są dostosowane do bardziej zróżnicowanych wymagań. Są one dostępne w Conrad jako pojedyncze produkty lub jako część zestawu Link-Solutions, który obejmuje dwa testery LinkSprinter 300 i jeden LinkRunner przy AT 30000, akcesoria niezbędne do użytkowania i pakiet startowy Link-Live.

 

Benedikt Sehr, Product Manager, Conrad Business Supplies, skomentował: „Oferując niezrównane wartości i możliwości dostosowania seria  urządzeń Link-Solutions sprawia, że pojedyncze testery dostępne są w atrakcyjnej cenie, umożliwiają również dostarczenie jednej informacji do każdego członka zespołu."

 

Aby uzyskać więcej informacji na temat urządzeń z  serii Link Solutions zobacz Conrad.pl