Włoskie urządzenia firmy TWS Automation są dostępne w Polsce

| Wydarzenia

Włoskie urządzenia firmy TWS Automation są dostępne w Polsce za pośrednictwem firmy RENEX. Testy na aplikacjach klienta można już wykonywać w demoroom we Włocławku.

Włoskie urządzenia firmy TWS Automation są dostępne w Polsce

TWS Automation to włoski producent rozwiązań przeznaczonych dla firm zajmujących się produkcją elektroniki. Firma istnieje od 1997 roku. W ofercie znajdują się między innymi automaty pick and place, profilomierze, szafy do przechowywania szablonów, drukarki pasty lutowniczej oraz piece lutownicze znajdujące zastosowanie zarówno w produkcji mało- jak i średnioseryjnej. - Nowoczesny design maszyn oraz odpowiedni stosunek jakości i wydajności do ceny, doceniło już wielu klientów. Jak informauje TWS, w okresie 20 letnim za pośrednictwem dystrybutorów, firma dokonała ponad 1300 instalacji kompletnych linii produkcyjnych na całym świecie.

Oferta automatów obejmuje urządzenia o wydajności do 4400 cph z możliwością układania komponentów BGA o wymiarach 50x50, a także z opcją wyposażenia w głowicę dyspensera, dzięki czemu użytkownik zyskuje możliwość dozowania pasty, kleju, żywicy, silikonu i innych podobnych substancji. Takie rozwiązanie umożliwia inwestycję tylko w automat i piec oraz stworzenie linii do produkcji małych serii płytek. 

Z urządzeniami TWS Automation można zapoznać się w Centrum Technologicznym Renex we Włocławku, gdzie firma umożliwia przeprowadzenie testów produkcji na płytkach dostarczonych przez klienta.