Wyróżnienia na Productronica 2015

| Wydarzenia

Na targach Productronica 2015 odbywających się Monachium w dniach 10-13.11.2015 RENEX z Włocławka został wyróżniony przez firmę MicroCare w kategorii Najlepszy Europejski Dystrybutor Roku. Nagroda podkreśla dokonania firmy w roku 2015 w obszarze "Doskonalenia zrównoważonego rozwoju oraz wspierania rynku produktów czyszczących".

Wyróżnienia na Productronica 2015

MicroCare posiada świety zespół dystrybutorów w Europie i Afryce Północnej - powiedział Scott Wells, Dyrektor Generalny MicroCare w Europie. Ale w 2015 roku RENEX naprawdę wyróżnił  się od innych dystrybutorów  najlepszym wzrostem sprzedaży, wsparciem technicznym, wiedzą inżynierów oraz entuzjastycznym podejściem do promocji naszej marki.

RENEX jest od lat ważnym partnerem w rodzinie dystrybutorów MicroCare - zauważył Tom Tattersall - Dyrektor Operacyjny MicroCare. Wybraliśmy RENEX, ponieważ zespół firmy wykazuje ogromny profesjonalizm, jest skoncentrowany na uwagi Klientów reagując na ich wymagania i potrzeby w pełni je zaspokajając.

MicroCare Europe to oddział MicroCare Corporation USA, firmy która jest wiodącym producentem innowacyjnych środków chemicznych do procesów czyszczenia. Firma oferuje szeroką gamę produktów dla branży elektroniki, przemysłu lotniczego, branży transportowej i medycznej oraz dla wojska. Wszystkie produkty objęte są "Programem Ochrony" dającym Klientom gwarancję, że używane produkty są bezpieczne i ekonomiczne.

Oferta produktów MicroCare dostępna jest na stronie: http://www.renex.com.pl/pokaz_kategorie.php?cid=71