RENEX oficjalnym dystrybutorem automatów YAMAHA I-PULSE w Polsce i Rumunii

| Wydarzenia

Yamaha Motor Europe IM ma zaszczyt ogłosić pogłębienie współpracy z długoletnim partnerm – firmą RENEX, zapewniając tym samym najwyższy standard obsługi klientów z Polski i Rumunii oraz wzmacniając pozycję firmy w rejonie.

RENEX oficjalnym dystrybutorem automatów YAMAHA I-PULSE w Polsce i Rumunii

Oprócz dotychczas, z powodzeniem oferowanych urządzeń firmy Yamaha takich jak drukarka YCP10, automaty montażowe serii YS/YSM czy rozwiązania inspekcyjne 3D AOI i X-Ray, firma Renex, z prawdziwą przyjemnością, informuje o rozszerzeniu oferty o urzadzania Yamaha i-PULSE – automaty montażowe serii M10, M20, S10 oraz rozwiązania montażu hybrydowego S20.


Ogromne doświadczenie firmy Renex, kompetencje, wiedza i znajomość branży pozwoli klientom firmy Yamaha w Polsce i Rumunii na pełen dostęp do możliwości oferowanych przez kompletny wachlarz doskonałych produktów firmy Yamaha.
Dyrektor Generalny firmy Yamaha Motor Europe IM - Ichiro Arimoto stwierdza: "Jesteśmy zadowoleni z rozszerzenia współpracy z naszym partnerem - firmą Renex. Nowy wymiar naszej współracy pozwoli nam w dalszym ciągu oferować z powodzeniem wielofunkcyjne urządzenia serii Yamaha YS / YSM o ugruntowanej już na rynku pozycji. Ponadto, od dnia dzisiejszego, w ofercie firmy Renex znajdują się również produkty Yamaha i-PULSE. Jesteśmy przekonani, że pierwszorzędna oferta firmy Yamaha pozwoli wzmocnić obecność firmy Renex w Polsce i Rumunii oraz wpłynie na całkowity udziału firmy w rynku, przede wszystkim, z korzyścią dla klientów."


Predrag Topić, właściciel i prezes firmy Renex potwierdza: "Szeroki wachlarz urządzeń Yamaha umożliwi nam z powodzeniem konkurować w unikalnych segmentach rynku. Z radością przyjmujemy nowe możliwości biznesowe jakie oferują najnowocześniejsze rozwiązania firmy Yamaha i najlepsze w swojej klasie maszyny. Rozszerzenie oferty zdecydowanie wpłynie na udział firmy Renex w rynku w Europie Środkowej".