CIRCUIT-EXPERT BLOG w nowej odsłonie na stronie internetowej TS PCB

TS PCB z przyjemnością informuje, iż po kilku tygodniach intensywnej pracy, odświeżony blog CIRCUIT-EXPERT jest już do Państwa dyspozycji! Na stałe zyskał on miejsce na firmowej stronie internetowej TS PCB i jest dostępny w menu głównym.
Posłuchaj
00:00

Cały zespół redakcyjny dokłada wszelkich starań, aby blog był miejscem, w którym każdy miłośnik elektroniki znajdzie interesujące tematy. Zachęcamy do śledzenia merytorycznych wpisów, ciekawostek i analiz branżowych. O wszystkich nowych publikacjach TS PCB informuje w comiesięcznym newsletterze.

Kiedy projekt elektroniki jest „wystarczająco dobry”, a kiedy staje się ryzykiem biznesowym

W projektowaniu elektroniki bardzo łatwo wpaść w pułapkę myślenia: „działa, więc jest OK”. Układ się uruchamia, firmware odpowiada, prototyp przechodzi testy na biurku. I na tym etapie wiele zespołów uznaje projekt za „wystarczająco dobry”. O decyzjach „good enough”, presji czasu i momentach, w których inżynieria zaczyna generować straty.