Conrad na największych targach elektroniki w Europie! Odbierz darmowy bilet!

| Wydarzenia

Odbierz darmowy bilet na targi electronica, które odbędą się 13-16 listopada 2018 r. w Monachium!

Conrad na największych targach elektroniki w Europie! Odbierz darmowy bilet!

“Connecting everything—safe, smart, safe, and secure”

Inteligentna, niezawodna i bezpieczna komunikacja na wszystkich poziomach jest tematem tegorocznej edycji wiodących światowych targów i konferencji poświęconej elektronice, które odbędą się w dniach 13-16 listopada 2018 r. w Monachium.

Conrad Business Supplies znajdzie się pośród 3000 firm z ponad 50 krajów i na stoisku 135, zajmującym powierzchnię 226 m2 w hali C5 będzie prezentował innowacyjne produkty i rozwiązania pozwalające na zastosowanie  w zróżnicowanych gałęziach przemysłu.

Odwiedzający będą mogli dowiedzieć się o szerokim asortymencie produktów i usług ukierunkowanych na klientów B2B i poznać praktyczne korzyści zapewnione przez Conrad Business Supplies  dla działów zamówień.  

Podczas trwania targów electronica, Conrad Business Supplies pokaże na swoim stoisku ciekawe przykłady zastosowania w praktyce produktów różnych marek i dostarczy użytecznej wiedzy oraz know-how podczas wykładów ekspertów.

Conrad Business Supplies będzie prezentował się jako kompleksowy dostawca dla klientów B2B ze wszystkich branż. Powiększenie asortymentu produktów, rozbudowa usług terenowych i centrum logistycznego ze strefą EPA, magazyn z ponad 32 000 różnych kabli, a także zwiększony  nacisk na potrzeby klientów B2B znacząco przyczynił się do rozwoju biznesu w ostatnich latach.

Zdobądź bilet i odwiedź nas na targach electronica 2018!

Bezpłatne bilety na targi electronica 2018 można zamówić, klikając w link:

https://goo.gl/9mbhPB