FastLogic na Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0

W dniach 18 – 20 października 2018 FastLogic był obecny na Międzynarodowym Forum Inteligentnego Rozwoju 3.0. Kolejna możliwość porozmawiania z specjalistami z różnych dziedzin techniki (i nauki).
Posłuchaj
00:00

Uniejów jest pięknym miastem, które tym razem gościło w murach XIV w. Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich Międzynarodowe Forum Inteligentnego Rozwoju. Trzecia edycja prestiżowego wydarzenia gospodarczego poświęconego nowym technologiom, innowacjom, wynalazkom i nowatorskim inwestycjom zmieniającym kraj w oparciu o krajowe i regionalne inteligentne specjalizacje. To międzynarodowa debata z udziałem 1000 branżowych liderów - innowatorów i inwestorów - platforma transferu technologii na linii nauka-biznes-samorząd. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Mikrokontrolery PIC32CM PL10 - wydajność 32-bitowego rdzenia Arm Cortex-M0+ i odporność na zakłócenia w projektach 5 V

Firma Microchip Technology prezentuje nową rodzinę mikrokontrolerów (MCU) PIC32CM PL10, która wprowadza wydajność 32-bitowych rdzeni Arm® Cortex®-M0+ do systemów zasilanych napięciem 5 V. Dzięki zgodności wyprowadzeń z 8-bitowymi rodzinami układów AVR® Dx, nowa seria stanowi doskonałą propozycję dla inżynierów poszukujących łatwej ścieżki migracji z architektury 8-bitowej na 32-bitową, pozbawionej konieczności poważnego przebudowywania układów zasilania na płycie czy uczenia się od nowa obsługi układów peryferyjnych.