Distrelec wprowadza do sklepu internetowego nowe zasilacze SITOP Siemensa

| Wydarzenia

Firma Distrelec wprowadza do sprzedaży internetowej nowe 1-fazowe zasilacze SITOP PSU6200. Siemens ustanowił nowy standard wydajności i niezawodności dzięki nowej gamie produktów SITOP, która łączy w sobie ukierunkowaną diagnostykę, szybką instalację i niezawodne działanie.

Distrelec wprowadza do sklepu internetowego nowe zasilacze SITOP Siemensa

Zasilacze SITOP PSU6200, których głównym celem jest bezpieczeństwo i niezawodność, zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niezawodne rozwiązania w przypadku wysokich wymagań dotyczących zasilania, odpowiednie do stosowania w złożonych zakładach przemysłowych, maszynach i panelach sterowania. Gama cechuje się niską stratą mocy w całym zakresie obciążeń. Zużycie energii jest minimalne nawet w trybie bezczynności, dzięki czemu zasilacze te idealnie nadają się do maszyn i instalacji często pracujących w trybie gotowości. Wysoce wyspecjalizowany monitor diagnostyczny optymalizuje stałe monitorowanie stanu zasilacza, a jego smukła i kompaktowa konstrukcja pozwala na efektywną instalację.

Dzięki wysokiej odporności na przeciążenia, wytrzymałemu wejściu dla sieci AC i DC, dużemu zakresowi temperatur, wytrzymałej metalowej obudowie i zgodności elektromagnetycznej zasilacze SITOP PSU6200 są niezawodne i uniwersalne. Można je również łączyć z modułami buforowymi, zasilaczem UPS DC i modułami redundancyjnymi, aby jeszcze bardziej zwiększyć dostępność 12 V.

Zespół ds. zarządzania produktem firmy Siemens wydał oświadczenie: "Nowa technologia firmy Siemens ustanowiła nowy standard w zakresie integracji, wydajności i niezawodności zasilaczy uniwersalnych dla rozwiązań automatyki i krytycznych warunków sieciowych. W ciągu całego cyklu życia, od planowania i projektowania po wdrożenie i eksploatację, ta nowa technologia oferuje bardziej ukierunkowaną diagnostykę, szybką instalację i niezawodną eksploatację".

Steve Herd, dyrektor działu ofert dla klientów i zarządzania produktem w firmie Distrelec, powiedział: "Firma Siemens od lat udowadnia swoją wartość jako część szerokiej sieci dostawców firmy Distrelec poprzez konsekwentny rozwój rozwiązań mających na celu zwiększenie wydajności i niezawodności systemów automatyzacji. Dzięki dodaniu nowych zasilaczy SITOP PSU6200 firma Distrelec może dostarczyć jeszcze szerszy zakres wydajnych zasilaczy, spełniających wszystkie wymagania branży".

źródło: Distrelec