Distrelec wprowadza do sklepu internetowego Halocode firmy Makeblock

| Wydarzenia

Distrelec wprowadza nowy, jednopłytkowy komputer z wbudowanym modułem Wi-Fi - HaloCode - od lidera rozwiązań edukacyjnych w dziedzinie technologii, inżynierii i matematyki, firmy Makeblock.

Distrelec wprowadza do sklepu internetowego Halocode firmy Makeblock

- Makeblock popiera wprowadzenie nowoczesnych technologii do programu edukacji w szkołach, na uniwersytetach i w placówkach oświatowych poprzez zapewnienie prostych i łatwo dostępnych narzędzi i produktów do nauki. Dostarczając produkty, które wspierają i inspirują naszych przyszłych inżynierów, twórców i programistów, Distrelec tworzy przyszłość technologicznej innowacji - powiedział Steve Herd, dyrektor działu ofert dla klientów i zarządzania produktem w firmie Distrelec.

Makeblock stworzył produkt HaloCode do celów edukacyjnych w sektorze programowania. Sprzęt jest kompaktowy i łatwo można zintegrować go z szerokim zakresem modułów elektronicznych, co ułatwia obsługę osobom z każdej grupy wiekowej. Dzięki połączeniu z oprogramowaniem opartym na blokach mBlock HaloCode zapewnia uczniom i badaczom możliwość doświadczenia oraz poznania zastosowań sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy za pomocą zaledwie kilku kliknięć, co sprawia, że tworzenie innowacji staje się proste i osiągalne. Poza wspieraniem rozpoznawania mowy SI produkt ten łatwo można zintegrować z różnymi czujnikami wykorzystywanymi w projektach elektronicznych. Ponadto ułatwia on studentom naukę kodowania za pomocą programowania wielowątkowego.

HaloCode firmy Makeblock zapewnia możliwości działania dla osób w różnym wieku za sprawą nieograniczonych połączeń między kilkoma komputerami HaloCode. Dzięki temu możliwe jest tworzenie tak wyjątkowych efektów, jak magiczna sztuka cyfrowa. Aby zapewnić odpowiednią wydajność niezbędną do realizacji kreatywnych pomysłów, sprzęt jest wyposażony w 4 MB pamięci oraz dwurdzeniowy, 32-bitowy mikroprocesor Xtensa LX6, dzięki którym HaloCode ma potężną moc obliczeniową. Umożliwia to uruchomienie kilku programów jednocześnie oraz synchronizuje skomplikowane i różnorodne funkcje.

Produkt HaloCode firmy Makeblock jest teraz dostępny na stronie firmy Distrelec: https://www.elfadistrelec.pl/pl/halocode-wireless-sbc-makeblock-p1030063/p/30144849?pos=1&origPos=1&origPageSize=10&prodprice=26.95&q=&p=cat-L1D_1859641~cat-DNAV_PL_01080111&isProductFamily=true&campaign.

źródło: Distrelec