Nowe zasilacze DC E36200

| Wydarzenia

Keysight Technologies ogłosił nową serię zasilaczy w wersjach z jednym oraz dwoma kanałami, przeznaczoną do zastosowań laboratoryjnych ze względu na cichą pracę oraz duży kolory wyświetlacz.

Nowe zasilacze DC E36200

Keysight E36200 pozwala inżynierom testować projekty w wielu gałęziach przemysłu takich jak elektronika motoryzacyjna, aparatura medyczna, elektronarzędzia czy aplikacje przemysłowe. Zasilacze Keysight Technologies wciąż zmieniają sposób w jaki inżynierowe weryfikują swoje projekty, rozumieją problemy i zapewniają jakość produktu. Nowa seria E36200 firmy Keysight zapewnia takie same możliwości pomiaru i funkcjonalności jak seria trójwyjściowych zasilaczy E36300, ale zapewnia wyższy prąd i wyższe napięcie w modelach z jednym lub dwoma wyjściami. Autoranging i możliwość wewnętrznego łączenia wyjść zapewniają wyższy prąd przy większej liczbie ustawień napięcia, co pozwala im pokryć szerszy zakres zastosowań.

Klienci mogą łatwo zintegrować Keysight E36200 z istniejącym systemem za pomocą tylnych zacisków wyjściowych i portu wyzwalania. Port wyzwalania umożliwia synchronizację innych instrumentów i możliwość dodania kontroli wyłączenia awaryjnego. Seria E36200 obsługuje standardowe polecenia dla zasilaczy programowalnych (SCPI) z wbudowanym USB, siecią lokalną (LAN) i opcjonalną magistralą interfejsu ogólnego przeznaczenia (GPIB).

Najważniejsze cechy nowych zasilaczy serii E36200 o mocy 200 i 400 W firmy Keysight obejmują:

  • Możliwość wewnętrznego łączenia kanałów szeregowo i równolegle co pozwala uzyskać moc 400 W w jednym wyjściu
  • Niski szum wyjściowy – tętnienie i szum < 350 µVrms
  • Dokładność programowania i odczytu < 0.04%
  • Dokładne dwu i cztero-kanałowe pomiary eliminujące potrzebę zewnętrznego multimetru
  • Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, nadprądowe oraz temperaturowe zapewniają wielopoziomowe bezpieczeństwo produktu


Ceny serii E36200 zaczynają się od 5700 zł i dostępne są w trzech wariantach:

  • E36231A: Autoranging, Zasilacz DC 30V, 20A, 200W
  • E36232A: Autoranging, Zasilacz DC 60V, 10A, 200W
  • E36233A: Dwa wyjścia, Autoranging, Zasilacz DC 30V, 20A, 400W
  • E36234A: Dwa wyjścia, Autoranging, Zasilacz DC 60V, 10A, 400W


Na temat Keysight Technologies
Keysight Technologies, Inc. (NYSE: KEYS), wiodąca firma technologiczna, która pomaga przedsiębiorstwom, usługodawcom i rządom przyspieszać innowacje. Rozwiązania Keysighta optymalizują sieci i wprowadzają produkty elektroniczne na rynek szybciej i przy niższych kosztach dzięki rozwianiom wspierającym wszystkie fazy powstania produktu od symulacji projektu, przez walidację prototypów, przez test produkcyjny po optymalizację w sieciach i środowiskach chmurowych. Keysight Technologies dostarcza rozwiązania dla wszystkich rynków związanych z komunikacją, lotniczego i obronnego, motoryzacyjnego, energetycznego, półprzewodnikowego i elektroniki ogólnej. Keysight wygenerował przychody w wysokości 3,9 mld USD w roku finansowym 2018. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.keysight.com.