Conrad - platforma zakupowa dla potrzeb automatyzacji

| Wydarzenia

Conrad, jako niezawodny partner dzięki szerokiej ofercie produktów wiodących producentów i marek własnych, wspiera tworzenie projektów automatyzacji w środowisku przemysłowym.

Conrad - platforma zakupowa dla potrzeb automatyzacji

Automatyka odgrywa dziś ważną rolę w przemyśle, i to niezależnie od branży. Krótszy czas realizacji, niższe koszty produkcji i konserwacji, większe bezpieczeństwo oraz elastyczność to tylko niektóre z korzyści automatyzacji.

W Conrad dostosowaliśmy naszą ofertę do potrzeb firm przemysłowych. Zwracamy szczególną uwagę na konserwacje, modernizacje i rozbudowa szaf sterowniczych, maszyn specjalnych i systemów odpowiedzialnych za naprawę i obsługę urządzeń produkcyjnych.

W najbliższych tygodniach będziemy prezentować  innowacje  i nowościach oraz przedstawiać konkretne przykłady zastosowań, które możesz wdrożyć w swojej firmie. 

Pełna gama wiodących producentów, takich jak LAPP, Weidmüller, Wago, Phoenix Contact i Siemens, a także ciągła rozbudowa asortymentu sprawiają, że Conrad jest platformą zakupową dla potrzeb automatyzacji.

Wszystko czego potrzebujesz do serwisowania, napraw, konserwacji, rozbudowy i modernizacji zautomatyzowanej linii produkcyjnej lub procesowej znajdziesz w jednym miejscu.Obecnie oferta obejmuje sterowniki PLC i akcesoria, czujniki przemysłowe, silniki i napędy, produkty pneumatyczne, zasilacze, szafy sterownicze i obudowy, przekaźniki i sterowniki przemysłowe, przełączniki i lampy sygnalizacyjne, kable i przewody, złącza, komputery przemysłowe, rozwiązania Ethernet, aby  skrócić do minimum czas kosztownych przestojów systemów

Więcej informacji na stronie conrad.pl/automatyzacja