RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation

| Wydarzenia

Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu kolejnej współpracy dystrybucyjnej – tym razem, będzie dostarczać na polski rynek produkty Indium

RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu kolejnej współpracy dystrybucyjnej – tym razem ta, jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej, będzie dostarczać na polski rynek produkty Indium Corporation – jednego z trzech największych światowych producentów spoiw lutowniczych.   Indium Corporation produkuje szeroką gamę past lutowniczych niewymagających czyszczenia (no-clean) i zmywalnych wodą. W standardowej ofercie tego producenta znajduje się obecnie ponad 220 rodzajów spoiw i topników o różnych składach chemicznych do szerokiego spektrum zastosowań.

„Współpraca jaką nawiązujemy z Indium Corpotation to trzecia już umowa partnerska Grupy RENEX w ostatnich miesiącach (wcześniej HGTECH i JBC – przyp. autora). Pokazuje to jak ogromny potencjał ma polski rynek produkcji elektroniki. Cieszymy się, że do grona partnerów naszej Grupy dołącza producent najwyższej jakości spoiw lutowniczych. Pozwoli nam to na dostarczanie jeszcze szerszej oferty produktów realizujących wszystkie potrzeby naszych klientów – od doradztwa i szkoleń przez urządzenia po produkty zużywalne. Umowa ta jest efektem lat ciężkiej pracy zespołu RENEX, które sprawiły, że możemy dziś współpracować z najlepszymi producentami na świecie i dostarczać naszym partnerom produkty najwyższej jakości.” – komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić i Pan Predrag Topić – właściciele RENEX Group.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Doradcami Techniczno-Handlowymi RENEX. Produkty Indium Corporation można przetestować zarówno we własnym zakładzie produkcyjnym jak i w warunkach testowej linii produkcyjnej - na własnych podzespołach w CENTRUM TECHNOLOGICZNYM RENEX we Włocławku.