Nowe systemy do pakowania w ofercie antystatycznych mebli REECO

| Wydarzenia

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu oferty antystatycznych mebli REECO o systemy przeznaczone do pakowania produktów.

Nowe systemy do pakowania w ofercie antystatycznych mebli REECO

Nowe systemy do pakowania w ofercie antystatycznych mebli REECO

Nowe produkty to cztery typy samodzielnych stanowisk wyposażonych w uchwyty do mocowania rolek folii, folii bąbelkowej i/lub papieru pakowego oraz prowadnicę z różnymi typami gilotyn. Stanowiska są oparte na wolnostojących ramach lub stołach z blatem roboczym. Wysokość pola roboczego jest regulowana – ręcznie, w przypadku stanowisk typu Classic - i elektrycznie, za pomocą siłowników, w przypadku konstrukcji typu Premium.

 

Zdjęcie: Stanowisko do pakowania Premium o podstawie regulowanej elektrycznie

Nowością i uzupełnieniem nowego systemu są również modułowe półki stalowe z przegrodami – przeznaczone do magazynowania np. złożonych kartonów czy kopert w zakresie stanowiska do pakowania.

Nowa seria produktów rozwija dotychczasową ofertę antystatycznych mebli REECO – opracowanych przez Grupę RENEX jako wyposażenie stref EPA w produkcji i serwisie urządzeń elektronicznych. Meble REECO szybko jednak znalazły zainteresowanie w innych branżach ze względu na trwałość i jakość wykonania. W ostatnim czasie marka rozwija się również w branży laboratoryjnej ze względu na wykorzystywanie powłok o właściwościach antybakteryjnych.