Mikołaj Przybyła nagrodzony na międzynarodowej konferencji LpS DIGITAL 2021.

| Wydarzenia

Prezentacja Mikołaja Przybyły na temat zasad pomiaru UV LED została nagrodzona jako najbardziej doceniona prezentacja podczas konferencji LpS DIGITAL 2021.

Mikołaj Przybyła nagrodzony na międzynarodowej konferencji LpS DIGITAL 2021.

Prezentacja Mikołaja Przybyły na temat zasad pomiaru UV LED została nagrodzona jako najbardziej doceniona prezentacja podczas konferencji LpS DIGITAL 2021, pierwszej wirtualnej konferencji na temat oświetlenia organizowanej przez wydawcę magazynu LED Professional. Prezentacja zdobyła ponad 1500 wyświetleń, najwięcej z wszystkich konferencyjnych prezentacji. Prezentacja dotycząca zasad pomiaru światła UV była odpowiedzią na szybki wzrost zapotrzebowania na lampy dezynfekujące UV. Testy wydajności lamp UV LED mają kluczowe znaczenie dla prawidłowego procesu dezynfekcji w zakresie wirusów. 

LpS Digital prezentuje aktualne treści dotyczące projektowania, technologii i zastosowań oświetlenia oraz zapoznaje z najnowszymi osiągnięciami i trendami.

„Pandemia zmusiła każdego przedsiębiorcę do zmiany swojej strategii. Nasza musiała zmienić się diametralnie, bo w większości opierała się na spotkaniach targowych, które zniknęły z dnia na dzień. Udział w LpS DIGITAL umożliwił nam zaprezentowanie naszych rozwiązań w formie prezentacji video i po odzewie jaki do nas dotarł wiedzieliśmy, że to jest kierunek w którym chcemy iść dalej. Zaczęliśmy przygotowywać prezentacje i merytoryczne video.” mówi Mikołaj Przybyła. „W GL Optic chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tłumaczymy pomiary i wyjaśniamy dlaczego warto je przeprowadzać. Video sprawdza się w tym najlepiej. Udostępniamy je bezpłatnie na naszym kanałe YT – GL Optic TV” podkreśla Mikołaj Przybyła.

Oprócz video wyjaśniających np. na czym polega homologacja lamp samochodowych czy jak wykonać audyt oświetlenia, na GL Optic TV można znaleźć także materiały prezentujące systemy pomiarowe GL Optic oraz zaplecze laboratoryjne, które pozwala na indywidualną kalibrację wszystkich instrumentów.