Grupa EV uznana przez firmę Bosch za preferowanego dostawcę sprzętu półprzewodnikowego

| Wydarzenia

EVG, dostawca sprzętu dla rynków MEMS, nanotechnologii i półprzewodników został nazwany „Preferowanym dostawcą” w dziedzinie półprzewodników przez Dział Zakupów Globalnych Usług Biznesowych Bosch

Grupa EV uznana przez firmę Bosch za preferowanego dostawcę sprzętu półprzewodnikowego

EVG https://www.evgroup.com  jest pierwszym w historii dostawcą sprzętu półprzewodnikowego, który otrzymał status preferowanego dostawcy. 

EV Group (EVG), wiodący dostawca sprzętu do bondowania płytek i litografii dla rynków MEMS, nanotechnologii i półprzewodników, ogłosił 25 stycznia 2022 roku, że został nazwany „Preferowanym dostawcą” w dziedzinie półprzewodników przez Dział Zakupów Globalnych Usług Biznesowych firmy Robert Bosch GmbH. EVG jest pierwszym w historii dostawcą sprzętu półprzewodnikowego, który otrzymał to wyróżnienie od firmy Bosch. 

Według Boscha wybierani jako dostawcy preferowani są dostawcy najbardziej efektywni dla firmy. Dostawcy ci w większym stopniu uczestniczą w nowych projektach i angażują się w projekty rozwojowe na wczesnym etapie. EVG otrzymało to wyróżnienie za swoje wyposażenie, a także za kompleksową obsługę klienta. 

EVG jest dumny, że jest uczestnikiem wielu inicjatyw rozwoju przemysłu prowadzonych przez firmę Bosch. Należą do nich projekt YESvGaN https://www.yesvgan.eu/en  , który powstał w celu opracowania nowej klasy wysokowydajnych tranzystorów mocy opartych na azotku galu (GaN) oraz TRANSFORM https://sic-transform.eu/en  , nowe konsorcjum utworzone w celu stworzenia europejskiego łańcucha dostaw półprzewodników z węglika krzemu (SiC). U podstaw obu inicjatyw leży cel opracowania rozwiązań poprawiających efektywność energetyczną w różnych zastosowaniach konsumenckich i przemysłowych, co z kolei może wspierać dekarbonizację energii i umożliwiać tworzenie bardziej ekologicznego świata.

Szczegóły:

https://www.evgroup.com/company/news/detail/ev-group-recognized-by-bosch-as-a-preferred-supplier-of-semiconductor-equipment/