Usługi HIROX

| Wydarzenia

Oprócz zaawansowanego sprzętu mikroskopowego Hirox oferuje usługi: pomiary, inspekcję i raporty na zlecenie, produkcję wideo dokumentów, kalibrację, konserwację, zaawansowane szkolenie, doradztwo.

Usługi HIROX

Oprócz dostarczania zaawansowanego sprzętu mikroskopowego Hirox oferuje usługi: wykonywanie pomiarów, inspekcji i raportów na zlecenie, produkcję wideo dla filmów dokumentalnych, kalibrację, konserwację, zaawansowane szkolenie, doradztwo.

USŁUGI https://hirox-europe.com/services/

Kalibracja/Konserwacja

Oferujemy kalibrację sprzętu klienta u niego na miejscu, studia wykonalności. Na życzenie dostarczamy również certyfikaty wzorcowania i certyfikowane wzorce z krajowych instytutów metrologicznych.

Zaawansowane szkolenie

Szkolenie odbywa się na miejscu i jest prowadzone przez jednego z naszych techników. Szkolenie obejmuje korzystanie z mikroskopu na próbkach klienta, w rzeczywistej sytuacji użytkowania zgodnie z potrzebami i liczbą uczestników. Zawsze upewniamy się, aby użytkownik stał się ekspertem i kontynuujemy bliską z nim współpracę, aby zagwarantować użytkownikowi całkowitą satysfakcję.

Inspekcja/Pomiar

Jeśli klient ma konkretny projekt i chce zlecić podwykonawcom inspekcję, pomiary i raportowanie, prosimy o kontakt z nami w celu wyceny. Z dumą informujemy, że oferujemy również produkcję wideo dla różnych telewizyjnych filmów dokumentalnych w BBC, Discovery Channel, National Geographic, Arte, History Channel i wielu innych.

Doradztwo / Filmy

Dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w dziedzinie mikroskopii cyfrowej jesteśmy dumni, że obsługujemy kilkuset klientów ze wszystkich branż w ponad 20 krajach. Prosimy o przekazanie nam opisu swojego projektu i wymagania, a my zadbamy o to, aby każda konfiguracja sprzętu i oprogramowania były indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta.