Goodram Industrial zaprasza na targi Embedded World 2022

| Wydarzenia

Polska marka Goodram Industrial, której właścicielem jest firma Wilk Elektronik SA, po raz kolejny będzie obecna na targach Embedded World w Norymberdze. To największe branżowe wydarzenie w Europie odbędzie się w dniach 21-23 czerwca. Embedded World to ważna impreza także dla społeczności zajmującej się systemami wbudowanymi, począwszy od komponentów, poprzez gotowe systemy elektroniczne, po oprogramowanie.

Goodram Industrial zaprasza na targi Embedded World 2022

Goodram Industrial zaprezentuje rozwiązania dedykowane przemysłowi – pamięci DRAM, w tym moduły generacji DDR1 do DDR4, dyski SSD oraz pamięci Flash, mające zastosowanie w wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach przemysłowych często pracujących w ekstremalnie trudnych warunkach środowiskowych. Producent zapowiada rychłe wprowadzenie modułów pamięci UDIMM i SODIMM DDR5, dla których już uruchomił programy testowe.

Targi w Norymberdze to doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertami marki Goodram Industrial, poznać produkty oraz szeroki zakres usług. Goodram Industrial, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, stawia na trwałe relacje biznesowe, a jej specjaliści świadczą profesjonalną, wieloetapową pomoc na każdym etapie projektu.

- W przeciwieństwie do rynku konsumenckiego, rozwiązania przemysłowe muszą być indywidualnie dopasowane do potrzeb klienta. Co więcej, produkty muszą przejść też przez bardziej rozbudowany proces walidacji i testowania, aby zapewnić im długotrwałe i niezawodne działanie, nawet w bardzo wymagających warunkach. W Wilk Elektronik mamy tego świadomość, a nabyte doświadczenie pozwala nam dostarczać produkty zgodnie z oczekiwaniami klienta - mówi Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik.

W projektach przemysłowych polska marka zapewnia:

  • profesjonalne doradztwo specjalistów na każdym etapie wdrożenia;
  • najwyższej jakości układy scalone czołowych światowych producentów, takich jak Samsung czy Kioxia;
  • wieloetapowe testy wdrożeniowe we własnym laboratorium w siedzibie firmy w Łaziskach Górnych;
  • opcjonalne testy w aplikacji docelowej we własnym laboratorium;
  • szybką wysyłkę gotowych próbek do walidacji przez klienta;
  • powtarzalność i niezawodność oferowanych rozwiązań (Fix BOM).

- Klient przemysłowy to klient wymagający dużej niezawodności. Nasi odbiorcy to klienci instalujący swoje urządzenia w wewnętrznych oraz zewnętrznych aplikacjach niejednokrotnie narażonych na trudne warunki środowiskowe. Są to zarówno duzi jak i mniejsi odbiorcy, dla których realizujemy indywidualne zamówienia, co dla światowych gigantów jest po prostu nieopłacalne. Ta właśnie elastyczność jest naszą przewagą konkurencyjną. Jesteśmy europejskim producentem pamięci a lokalizacja naszej firmy pozwala naszym klientom na bezpośredni kontakt oraz coraz powszechniejszy audyt produkcji, dzięki czemu rozmowy oraz finalizacja zamówienia toczą się nieporównywalnie szybciej - dodaje Wiesław Wilk.

Goodram Industrial zaprasza na stoisko 1-542 w hali numer 1, gdzie będzie można poznać pełną ofertę produktową, a także porozmawiać ze specjalistami.