Testowanie i debugowanie za pomocą nowego oscyloskopu InfiniiVision 3000G.

| Wydarzenia

Oscyloskopy Keysight InfiniiVision 3000G są wyposażone we wszystko czego potrzebujesz, aby rozpocząć testy i debugowanie swoich projektów elektronicznych. Oscyloskopy mają szerokość pasma od 100 MH

Testowanie i debugowanie za pomocą nowego oscyloskopu InfiniiVision 3000G.

DEKODOWANIE W STANDARDZIE

Dekodowanie i wyzwalanie na najpopularniejszych magistralach szeregowych I2C, SPI, UART / RS232 / RS485, I2S i USB-PD. Zaawansowana analiza dzięki sprzętowym testom limitów maski i limitów pomiarowych, analizie odpowiedzi częstotliwościowej (wykresy Bode) i analizie wideo HDTV.

 

FUNKCJE Z WYŻSZEJ PÓŁKI

Analizuj rozkład statystyczny fluktuacji i szumów swoich przebiegów za pomocą histogramów na oscyloskopach InfiniiVision 3000G. Funkcja która wcześniej była możliwa tylko na wysokiej klasy oscyloskopach serii 6000X.

 

WIELE INSTRUMENTÓW JEDNYM PRZYRZĄDZIE

Seria 3000G to integracja przyrządów 6 w 1: oscyloskop, analizator protokołów, analizator odpowiedzi częstotliwościowej (wykresy Bode'a), generator przebiegów arbitralnych 20 MHz, 3-cyfrowy woltomierz i 8-cyfrowy licznik oraz sumator. Wybierając model oscyloskopu sygnałów mieszanych MSO wyposażysz go w 16 dodatkowych kanałów cyfrowych tworząc przyrząd 7 w 1.

 

UPROSZCZONA ANALIZA

Połącz 8,5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy z wyzwalaniem strefowym i zautomatyzowanym oprogramowaniem, aby przekształcić najbardziej zaawansowane pomiary w proste zaznaczenia pola palcem na ekranie. Wiodąca w branży częstotliwość aktualizacji przebiegów wynosząca 1 000 000 przebiegów na sekundę pomaga obserwować nieuchwytne usterki i anomalie których nie zobaczysz na innych oscyloskopach. 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zobacz jak oscyloskopy InfiniiVision 3000G umożliwiają szybkie i łatwe wykonywanie wiarygodnych pomiarów.