ABLIC - czujniki o wysokiej dokładności dla większego bezpieczeństwa implementacji Przemysłu 4.0

| Wydarzenia

Co rozumiesz pod pojęciem "Przemysł 4.0"? Być może zastanawiałeś się, co to oznacza na targach prawie 10 lat temu. Przemysł 4.0 to cyfryzacja i inteligentne łączenie maszyn i procesów w sieć. GLYN zaprasza na seminarium online "ABLIC - High-accuracy semiconductors for greater safety in implementing Industry 4.0" na temat optymalizacji aplikacji 4.0 za pomocą produktów ABLIC Inc wraz z GLYN-SUPPORT.

ABLIC - czujniki o wysokiej dokładności dla większego bezpieczeństwa implementacji Przemysłu 4.0

Fabryki polegają na IoT i automatyzacji, aby trwale poprawić wydajność. Czujniki o wysokiej dokładności kontrolują te procesy. Wymagają one równie dokładnych produktów półprzewodnikowych wykorzystywanych w łączności. Trackery napięcia, przetwornice DC-DC, timery Watchdog i wzmacniacze operacyjne firmy ABLIC (https://www.ablic.com/en/semicon/) doskonale ukazują swój potencjał w Przemyśle 4.0. - Pozwala to lepiej spełniać wysokie wymagania bezpieczeństwa funkcjonalnego aplikacji przemysłowych przy jednoczesnej optymalizacji ich wydajności - zapewnia Claudia Jackson, ABLIC Product Manager w GLYN.

Seminarium organizowane przez GLYN jest bezpłatne. Odbędzie się 9 lutego 2023 r. w godz. 10.00-11.00. Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. W spotkaniu można uczestniczyć za pośrednictwem platformy Microsoft TEAMS. Dane dostępowe zostaną przekazane po rejestracji. Liczba uczestników jest ograniczona.