Targi 2023 - gdzie spotkasz SOS electronic?

| Wydarzenia

SOS electronic regularnie bierze udział w targach branżowych i uczestniczy w imprezach biznesowych, do których przygotowuje się zawsze z dużym wyprzedzeniem. Daje im to ogromną radość.

Targi 2023 - gdzie spotkasz SOS electronic?

Wystawa, ekspozycje, targi lub konferencja


Wszystkie tego typu zorganizowane wydarzenia łączą w sobie trzy aspekty istotne z punktu widzenia biznesu: informacje, ludzi i produkty. Wszystkie te trzy atrybuty są nieodłącznym elementem wystaw i targów. Podczas tego typu imprez można poznać naszych partnerów osobiście, bez konieczności spotykania się na zoomie, połączeń online i monitorów. Mocny uścisk dłoni, szczere spojrzenie, aktywna wymiana informacji i wzajemnie korzystne ustalenia i umowy – to kwestie nie do przecenienia. 

Dla mnie jako osoby odpowiedzialnej za zaopatrzenie w SOS electronic komunikacja z dostawcami jest bardzo istotna. Podczas targów zawsze mam okazję poznać moich partnerów osobiście – mówi Kristína Csájiová, dyrektor ds. zakupów.

Po latach pandemii przyjemne, a wręcz pożądane były spotkania z klientami i dostawcami twarzą w twarz. Platforma internetowa umożliwiająca komunikację online oczywiście się sprawdza, ale kontakt osobisty jest bezcenny. Możemy reagować na problemy i stawiać czoła wyzwaniom znacznie szybciej i o wiele bardziej efektywnie. Nie bez powodu mówi się, że lepiej zobaczyć kontrahenta raz twarzą w twarz niż sto razy w sieci – twierdzi Ján Michalko, międzynarodowy dyrektor ds. sprzedaży SOS electronic.

Gdzie można spotkać SOS electronic w 2023 r.


Na targach TEK.day można zapoznać się z ofertą kluczowych dystrybutorów komponentów elektronicznych wystawiających się na 120 stoiskach. Nie może tam również zabraknąć SOS electronic. Z niecierpliwością czekamy na to wydarzenie i zapraszamy na targi TEK.day do Wrocławia i Gdańska w pierwszym i drugim kwartale 2023 roku.

Jednodniowe wydarzenie dedykowane jest ekspertom, którzy zawodowo zajmują się projektowaniem i produkcją elektroniki. Odbywa się ono regularnie w Polsce i obejmuje również szereg ciekawych wykładów i imprez towarzyszących. 


TEK.day Wrocław, 30 marca 2023 r., stoisko nr 10

TEK.day Gdańsk, 15 września 2023 r., stoisko nr 63

 

INNOELECTRO
Wystawa w Budapeszcie trwa 3 dni i odbywa się w obiekcie o powierzchni wystawienniczej 1400 m2. Organizator zarezerwował 2 sale konferencyjne dla firm prezentujących produkty oparte na elektronicznych rozwiązaniach smart. Sama wystawa dedykowana jest profesjonalistom zajmującym się projektowaniem i produkcją komponentów elektronicznych. SOS electronic jest jednym z wystawców. Quectel, ich wieloletni partner biznesowy będzie im towarzyszył jako współwystawca.
 

INNOELECTRO 2023, Budapeszt, 28-30 marca 2023 r.

 

Electronic Component Show
Organizatorzy ECS w Oxfordzie oferują projektantom i specjalistom ds. zaopatrzenia możliwość nawiązania kontaktu z producentami i dystrybutorami wyrobów z zakresu elektroniki. Jest to idealne miejsce, by uzyskać informacje o nowych produktach i rozwiązaniach. W tym roku na imprezie nie zabraknie również SOS electronic. Będzie można ich spotkać na stadionie Kassam w Oxfordzie 25 maja 2023 roku.

– Podczas ubiegłorocznej wystawy największą przyjemność sprawiły mi spotkania z naszymi klientami. Życzę wszystkim moim współpracownikom, aby doświadczyli tego miłego uczucia, kiedy przedstawiciele firm naszych klientów na wzmiankę o SOS electronic szeroko się uśmiechają i dziękują nam za dobrze wykonywaną pracę. Bardzo chętnie wezmę udział w tej imprezie jeszcze raz, ponieważ odwiedza ją większość moich klientów, z którymi mogę spotkać się osobiście – mówi Gabriela Hricová, specjalista ds. handlu międzynarodowego w firmie SOS electronic. 

Electronic Component Show i konferencja, Oxford, 25 maja 2023 r.

MECSPE
Największe międzynarodowe targi poświęcone branży produkcyjnej i przemysłowej – Mecspe 2023. Targi odbędą się w Bolonii we Włoszech 30 maja 2023 r. Impreza organizowana jest w Centrum Wystawienniczym BolognaFiere na przestrzeni 375 000 m2 w 18 pawilonach. Na targi te zdecydowanie warto się wybrać.

Mecspe 2023, 30 maja 2023 r.

Evertiq Expo
14 czerwca 2023 roku międzynarodowe centrum targowo-kongresowe EXPO Kraków w Polsce wypełni się wystawcami z sektora projektowania i zakupu elektroniki. W wystawach Evertiq Expo w Krakowie i Warszawie tradycyjnie bierze udział również SOS electronic. 26 października na stadionie PGE Narodowym w Warszawie będzie można spotkać przedstawicieli handlowych SOS electronic. Nie przegap okazji, aby porozmawiać o najnowszych trendach w elektronice.

– Dyskusje, gwar, słowem – niesamowita atmosfera Evertiq expo – bardzo trudno przeżyć to wszystko w przestrzeni internetowej. Od kilku lat stoisko naszej firmy przez cały dzień cieszy się niezmiennie dużą popularnością wśród odwiedzających. W przyjaznej atmosferze rozmawiamy zarówno o sprawach biznesowych, jak i technicznych. Komponenty elektroniczne, dostawy, konkurencja i międzynarodowi dostawcy zdecydowanie znajdują się wśród najchętniej omawianych przez nas tematów – mówi Jarosław Sanecki, przedstawiciel handlowy SOS electronic.

Expo Evertiq Kraków, 14 czerwca 2023 r., stoisko nr 129

Expo Evertiq Warszawa, 26 października 2023 r., stoisko nr 85

Wszystkie wymienione powyżej targi i wystawy to niepowtarzalna okazja do poznania najnowszych trendów i innowacji w dziedzinie elektroniki i technologii, a także wysłuchania specjalnych wykładów uznanych ekspertów z branży elektrycznej. 

Wstęp na większość wydarzeń jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Zarezerwuj czas już teraz.

 

Do zobaczenia wkrótce! 


Jeśli chcesz uzyskać więcej  informacji lub chcesz skorzystać z pomocy doradcy technicznego, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym SOS electronic pod adresem sales@sosectronic.com.

Nie przegap żadnych nowości! Śledź SOS electronic na mediach społecznościowych: Facebook, LinkedIn, YouTube, Twitter, Instagram.

ŹRÓDŁO www.soselectronic.com