GAPTEC Electronic GmbH partnerem Arizo

| Wydarzenia

Z początkiem roku 2023 nasze grono partnerów poszerzyło się o kolejnego, globalnego producenta dostarczającego na rynek krajowy swoje przetwornice.

GAPTEC Electronic GmbH partnerem Arizo

Z początkiem roku 2023 nasze grono partnerów poszerzyło się o kolejnego, globalnego producenta dostarczającego na rynek krajowy swoje przetwornice. Dzięki tej współpracy firma ARIZO może zaproponować swoim dotychczasowym, jak i nowym klientom, kolejną gamę produktów tworzących nową grupę zarządzania zasilaniem. W paru słowach przedstawiamy naszego nowego partnera.

 

Kilka słów o firmie

 

Firma GAPTEC Electronic została założona w 2010 roku i koncentruje się na wymaganiach rynku oraz zaspokajaniu jego potrzeb. Specjalizuje się w izolowanych i nieizolowanych przetwornicach napięciowych (zasilacze AC-DC, DC-DC, POL i LED), dostarczając wyselekcjonowaną gamę przetwornic i modułów o typowych napięciach izolacyjnych i przemysłowych oraz obecnie powszechnie stosowanych układach wyprowadzeń. Nasza oferta obejmuje zakres od 0,1 W do 1000 W (DC-DC) oraz od 1 W do 1000 W (AC-DC).

Certyfikat ISO 9001:2015, wieloletnia współpraca między certyfikowanymi zakładami produkcyjnymi w Chinach i na Tajwanie oraz zespołem rozwojowym GAPTEC Electronics wraz z naszymi inżynierami projektowymi gwarantuje wydajne i ekonomiczne produkty standardowe i niestandardowe. Wyselekcjonowane portfolio produktów gwarantuje najwyższe standardy jakości (UL62368, UL 60950, EN 50155, UL 60601) oraz maksymalną elastyczność oferując krótkie terminy realizacji przy niskich kosztach.

GAPTEC Electronic będzie nadal rozszerzać swoją ofertę produktów dostosowaną do przemysłu elektroniki przemysłowej, jednocześnie wypatrując nowych i innowacyjnych produktów oszczędzających energię. Gwarantuje dostawę wszystkich w pełni zaprojektowanych produktów znacznie wykraczających poza standardowe czasy cyklu produktu. Zamawiając ponownie produkty, klienci mogą być pewni, że otrzymają produkt w 100% kompatybilny i spełniający ten sam standard jakości, co wcześniej dostarczona jednostka. Wszelkie zmiany w projekcie produktu będą ogłaszane z co najmniej sześciomiesięcznym wyprzedzeniem. Niezawodność jest zawsze kluczowa.