Grupa Renex - 34 lata działalności

| Wydarzenia

Początek czerwca, jak co roku, jest okazją do świętowania rocznicy powstania jednego z liderów branży elektronicznej. Tradycją jest rodzinny piknik, którego ważnym elementem są jubileusze pracowników - 10, 15 oraz 25 lat pracy w firmie.

Grupa Renex - 34 lata działalności

Czerwcowe spotkania to dla Grupy Renex nie tylko okazja do podsumowania dotychczasowych osiągnięć, ale także czas na spojrzenie w przyszłość. Kontynuując nieustanny rozwój i wprowadzając innowacyjne rozwiązania, firma chce przyczyniać się do postępu w branży elektronicznej, zarówno na terenie Polski, jak i na całym świecie.

Model biznesowy firmy oparty jest na rodzinnych więziach i tradycjach, co niesie ze sobą wiele wyzwań, ale również unikatowe korzyści. Zdaniem właścicieli, taka struktura pozwala na bardziej personalne podejście do pracowników i klientów, a także sprzyja budowaniu zaufania, a coroczny piknik stanowi najlepsze tego potwierdzenie.

Uczestnicy firmowego wydarzenia mogli skorzystać z przygotowanego programu, który zapewniał atrakcje dla każdego, niezależnie od wieku. Tematem przewodnim tegorocznego pikniku były alpaki, które pojawiły się nie tylko w materiałach promocyjnych, ale również na miejscu. Strefa gastronomiczna przygotowana została przez pracowników restauracji Portofino, należącej do Grupy Renex.

źródło: Renex