Grupa Renex na targach PCI Days 2023

| Wydarzenia

Targi Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2023, które odbyły się w dniach 21-22 czerwca w Centrum Konferencyjnym EXPO XXI w Warszawie, przyciągnęły wiele czołowych firm z sektora. Grupa Renex pod swoją marką Reeco zaprezentowała zaawansowaną ofertę skoncentrowaną wokół segmentu cleanroom oraz przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Produkty obejmowały cleanboxy, okna pasywne i aktywne, meble oraz odzież dedykowaną dla pomieszczeń czystych.

Grupa Renex na targach PCI Days 2023

Mobilna strefa czysta Cleanbox - kluczowy element prezentacji - przyciągnęła szczególną uwagę odwiedzających. Rozwiązanie to pozwala na szybkie wydzielenie specjalnej strefy czystej w istniejącym już pomieszczeniu typu cleanroom, co jest niezbędne w wielu sytuacjach, np. podczas pracy z półproduktami lub dla maszyn naprawiających ekrany LCD.

Zaprezentowane zostały także śluzy towarowe - aktywne i pasywne - umożliwiające przekazywanie przedmiotów pomiędzy dwiema strefami o różnym poziomie czystości, a także śluza osobowa typu airshower. Te produkty umożliwiają bezpieczny transfer przedmiotów i osób do i ze strefy czystej, minimalizując ryzyko kontaminacji.

Nie tylko rozwiązania dla pomieszczeń czystych zainteresowały odwiedzających. Stoisko Grupy Renex prezentowało również meble antystatyczne oraz specjalistyczną odzież do cleanroomów pod marką Reeco, które są odpowiedzią na potrzeby wyjątkowo wymagających środowisk pracy.

Grupa Renex świadczy usługi doradcze, szkoleniowe oraz serwisowe z zakresu wszystkich dostarczanych produktów, produkcji elektroniki, robotyki i automatyzacji.