Grupa RENEX na targach Productronica 2023

| Wydarzenia

Po raz kolejny Grupa RENEX będzie obecna na jednej z najważniejszych na świecie imprez branży elektronicznej – targach Productronica 2023. Targi te gromadzą ponad 1100 krajowych i międzynarodowych wystawców.

Grupa RENEX na targach Productronica 2023

Targi productronica Munich to światowe centrum innowacji w dziedzinie produkcji elektroniki. Wśród oferowanych rozwiązań odwiedzający mogą znaleźć pełen przekrój produktów - od półprzewodników, baterii, przez czujniki, technologię clean room, aż po zastosowania sztucznej inteligencji i logistykę produkcji. W tym roku organizatorzy przygotowali 9 hal wystawowych, dając możliwość dokładnego zapoznania się z najnowszymi trendami rynkowymi.

Grupa RENEX zaprezentuje swoją markę Reeco. Na stoisku firmy odwiedzający będą mogli zaznajomić się z robotami, meblami, odzieżą oraz urządzeniami. Wśród nich szczególne miejsce zajmuje premiera – znakowarka laserowa Reeco - która umożliwia szybkie i precyzyjne znakowanie różnych materiałów, i idealnie nadaje się do wymagających zastosowań przemysłowych.

Firma szczególnie skupi się na prezentacji robotów Reeco, które są gotowe do wdrożenia na istniejących liniach produkcyjnych. Będzie można zobaczyć w akcji robota lutowniczego oraz robota dozującego, które stanowią kluczowe elementy oferty firmy.

Dla odwiedzających przygotowano także prezentację mebli antystatycznych Reeco. Produkty te zdobywają coraz większe uznanie wśród klientów z różnych branż. Na stoisku RENEX będzie można zapoznać się z flagowym produktem tej serii – Stołem Antystatycznym Premium Electric.

Oprócz prezentacji produktów, na stoisku będą dostępni specjaliści z Centrum Technologiczno-Szkoleniowego RENEX, którzy odpowiedzą na pytania, doradzą w kwestiach technicznych i pomogą w rozwiązaniu problemów produkcyjnych.

Firma zaprasza Wszystkich zainteresowanych na stoisko 261, hala A4, a także do kontaktu z doradcami techniczno-handlowymi - dth@renex.pl.

źródło: Renex