Farnell wprowadza rozszerzone rozwiązania łączeniowe od najlepszych producentów

| Wydarzenia

Rozszerzona oferta rozwiązań łączeniowych obejmuje zróżnicowany wybór produktów (od złączy po kable), zaprojektowanych z myślą o szerokim zakresie zastosowań.

Farnell wprowadza rozszerzone rozwiązania łączeniowe od najlepszych producentów

Ta strategiczna inicjatywa wprowadza szeroki wybór wysokiej jakości rozwiązań łączeniowych od liderów branży, zapewniając klientom szersze spektrum najnowocześniejszych produktów. Oferta składa się z produktów takich marek, jak TE Connectivity, Molex, Amphenol, Harting, Phoenix Contact, Anderson Power Products, Aptiv i Alpha Wire.

Kluczowe cechy wprowadzonych produktów obejmują najwyższą w branży jakość, niezawodność i wydajność, zapewniające płynną łączność, zwiększoną trwałość i kompatybilność w różnych branżach, w tym w produkcji elektroniki, motoryzacji, telekomunikacji, lotnictwie i energii odnawialnej.

- Ponieważ nasi klienci nadal przesuwają granice innowacji, my w Farnell kierujemy się mocnym zaangażowaniem w poszerzanie naszej oferty. Naszym celem jest nie tylko spełnianie, ale i przekraczanie ich oczekiwań, a ta ekspansja jest świadectwem naszego zaangażowania w stanie się marką, która wprowadza w życie ich najśmielsze innowacje - powiedział Russell Paik, Interconnect Product Manager w firmie Farnell.

Klienci z regionu Azji i Pacyfiku, Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) oraz Ameryki Północnej (NA) mogą zapoznać się z rozszerzoną ofertą rozwiązań łączeniowych, odwiedzając dedykowane platformy internetowe element14, Newark i Farnell.

źródło: Farnell