Element14 organizuje webinar "Przewodnik dla początkujących po wbudowanym uczeniu maszynowym"

| Wydarzenia

Element14, społeczność Avnet, zaprasza na bezpłatny webinar zorganizowany we współpracy z Nordic Semiconductor i Edge Impulse, organizowany z myślą o osobach początkujących w dziedzinie wbudowanego uczenia maszynowego (ML). Webinar odbędzie się 21 listopada 2023 r. o godzinie 18:00 czasu wschodnioeuropejskiego i przedstawi cenne informacje na temat wykorzystania mocy wbudowanego uczenia maszynowego, pozwalając uczestnikom odkryć nieograniczone możliwości, jakie wnosi ono do świata technologii.

Element14 organizuje webinar "Przewodnik dla początkujących po wbudowanym uczeniu maszynowym"

Webinar oferuje uczestnikom szansę na wygranie płytki Nordic Thingy:53.

Robin M. Saltnes, Product Marketing Engineer w Nordic Semiconductor, rozpocznie sesję od zaprezentowania platformy do prototypowania Nordic Thingy:53 i pokaże jak skutecznie zbierać próbki danych do tworzenia niestandardowych modeli uczenia maszynowego. Uczestnicy poznają podstawową funkcjonalność sprzętową tej potężnej platformy do prototypowania i dowiedzą się, jak gromadzić dane na potrzeby uczenia maszynowego za pomocą aplikacji nrF Edge Impulse.

Po prezentacji Robina, Eoin Jordan, Developer Relations w Edge Impulse, poprowadzi uczestników przez proces korzystania z Edge Impulse Studio. Ten samouczek krok po kroku zapewni uczestnikom wiedzę i umiejętności potrzebne do projektowania, trenowania i testowania modeli uczenia maszynowego w Edge Impulse Studio. Eoin wyjaśni również, jak wdrożyć model na Thingy:53, aby zweryfikować wyniki i omówić różne opcje integracji modeli uczenia maszynowego z aplikacjami oprogramowania układowego.

Kluczowe punkty, które zostaną omówione podczas webinaru to:

  • Zrozumienie podstawowej funkcjonalności sprzętowej platformy do prototypowania Nordic Thingy:53.
  • Wyjaśnienie jak gromadzić dane do uczenia maszynowego za pomocą aplikacji nRF Edge Impulse.
  • Opanowanie procesu projektowania, szkolenia i testowania modeli uczenia maszynowego w Edge Impulse Studio.
  • Zademonstrowanie, jak wdrożyć model na Thingy:53 w celu walidacji wyników.
  • Poznanie różnych opcji integracji modeli uczenia maszynowego z aplikacjami oprogramowania układowego.

Społeczność element14 nagrodzi dwiema płytkami Nordic Thingy:53 uczestników, którzy zadadzą najlepsze pytania podczas sesji Q&A.

Dodatkowo, po webinarze uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę za pomocą krótkiego quizu i obejrzeć prezentację na żywo lub na żądanie, dzięki czemu będą mogli uzyskać certyfikat zwiększający ich biegłość w zakresie wbudowanego uczenia maszynowego.

Aby dowiedzieć się więcej i zarejestrować się do udziału w webinarze, odwiedź stronę https://community.element14.com/learn/events/c/e/1681.