Grupa RENEX otrzymała "Nagrodę za Wybitne Osiągnięcia"

| Wydarzenia

Międzynarodowy producent past lutowniczych i materiałów dla elektroniki Indium Corporation wyróżnił Grupę RENEX "Nagrodą za wybitne osiągnięcia". Nagroda ta jest uznaniem dla wybitnych partnerów biznesowych - stanowi potwierdzenie efektywnej współpracy i wkładu Grupy RENEX w rozwój rynku technologii lutowania w Polsce i Mołdawii.

Grupa RENEX otrzymała "Nagrodę za Wybitne Osiągnięcia"

Indium Corporation, założona w 1934 roku, zyskała międzynarodowe uznanie jako innowator w dziedzinie zaawansowanych technologii i materiałów dla przemysłu elektronicznego. Ich kluczowym produktem są pasty lutownicze, które charakteryzują się wysoką stabilnością parametrów i skutecznością w powtarzalności drukowania. Pasty te są cenione za doskonałe zwilżanie metalizacji bez ołowiu. Z biegiem lat firma Indium Corporation przekształciła się w międzynarodowy podmiot, rozszerzając swoją ofertę o ponad 220 rodzajów spoiw i topników, dostosowanych do różnorodnych zastosowań w branży elektronicznej.

Grupa Renex stała się istotnym partnerem Indium Corporation, rozwijając się od pojedynczego dostawcy do kompleksowej grupy kapitałowej z sześcioma podmiotami, które współpracują w przemyśle elektronicznym. Współpraca ta umożliwiła Grupie rozszerzenie oferty o pasty i topniki Indium, umożliwiając optymalizację procesów produkcyjnych klientów.

źródło: Renex