Letnia kolekcja odzieży Reeco ESD

| Wydarzenia

Grupa RENEX prezentuje letnią kolekcję odzieży ESD marki Reeco, która doskonale sprawdzi się podczas upalnych dni. Kolekcja obejmuje koszulki polo i T-shirty, dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, które gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz komfort pracy zgodnie z normą PN-EN 61340-5-1.

Letnia kolekcja odzieży Reeco ESD

Odzież ochronna musi zakrywać całkowicie odzież użytkownika, a osoba ją nosząca powinna być odpowiednio uziemiona za pomocą specjalistycznego obuwia lub opaski na nadgarstku podłączonej do magistrali uziemiającej. Zapewnia to skuteczne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z ciała, co jest niezbędne w pracy z wrażliwymi technologiami.

Odzież ESD Reeco jest wytwarzana z materiałów nieemitujących pyłów i cząstek, zapewniających jednocześnie maksymalną wygodę i swobodę ruchów. Odzież Reeco ESD stanowi idealny wybór do pracy z zaawansowanymi technologiami, takimi jak farmacja, medycyna czy przemysł kosmiczny. Warto zwrócić szczególną uwagę na koszulki polo z krótkim rękawem oraz T-shirty z krótkim rękawem, które są dostępne w klasycznych krojach. Oferują one pełną ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi, jednocześnie zapewniając styl i komfort podczas letnich dni.

Warto skorzystać z konfiguratora odzieży, aby odkryć wszystkie możliwości personalizacji i znaleźć produkt dostosowany do potrzeb. Konfigurator daje możliwość pełnej personalizacji każdego produktu, umożliwiając wybór koloru, kroju oraz dodanie logo firmy lub innych indywidualnych oznaczeń. Każdy może znaleźć idealny model, który w pełni spełni jego wymagania i zapewni profesjonalny wygląd w pracy.

Pełna oferta odzieży antystatycznej, sprzętu i rozwiązań technologicznych wspierających bezpieczną i efektywną pracę - https://sklep.renex.pl/produkty/zabezpieczenia-antystatyczne/odziez-antystatyczna,2,25064.

źródło: Renex