Warsaw Industry Week – targi przemysłowe

| Targi krajowe

Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych, organizowane od 2016 r. w nadarzyńskim kompleksie Ptak Warsaw Expo. Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Warsaw Industry Week – targi przemysłowe

Ogromna przestrzeń i szerokie spektrum salonów tematycznych pozwalają poznać nowości i rozwiązania ze wszystkich kluczowych sektorów przemysłu, rozwijających się w Polsce. Organizatorzy przeznaczyli dla nich kilkanaście specjalistycznych stref.

Strefa Obróbki Metali – maszyny, urządzenia i technologie do obróbki metali, maszyny CNC, obrabiarki CNC, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasy krawędziowe, nożyce gilotynowe, narzędzia precyzyjne, elementy konstrukcji, podzespoły, usługi, serwis, kontrola jakości maszyny, urządzenia kontrolno-pomiarowe, technika pomiarowa i badanie materiałów.

Strefa Robotyki i Automatyki – rozwiązania z zakresu automatyzacji, roboty przemysłowe, SCARA, roboty przegubowe wertykalne, roboty przegubowe, roboty równoległe, konstrukcje specjalne; komponenty do systemów robotycznych: przyrządy i osprzęt, systemy wymiany narzędzi, systemy pomiarowe, urządzenia peryferyjne, technologia montażu i obsługi, systemy pozycjonowania, technologia napędowa, technologia sterowania, sensoryka.

Strefa Lakiernictwa – oferta producentów farb, mieszanek koloryzujących; instalacje i systemy do lakierowania na mokro, do powlekania proszkowego oraz technologii coil coating; systemy nakładania i pistolety natryskowe; lakiery ciekłe i proszkowe; instalacje sprężonego powietrza; oczyszczanie i obróbka wstępna; suszenie i utwardzanie.

Strefa Narzędzi – narzędzia skrawające do obróbki metali, technologie, urządzenia i materiały do inżynierii, technologie, materiały, surowce: stale, półfabrykaty, siłowniki, normalia, środki smarujące, chłodziwa i ich komponenty, przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe, oprzyrządowanie technologiczne, modelowanie, wyposażenie zakładów przemysłowych.

Strefa Hydrauliki i Pneumatyki – producenci sprzętu stosowanego w napędach, zaworach oraz innych rozwiązaniach, automatyzacja produkcji i procesów wytwarzania, innowacyjne technologie, napędy, technologia próżniowa, płynów oraz sprężonego powietrza.

Strefa Spawalnictwa – osprzęt i rozwiązania wykorzystywane w spawalnictwie, pozycjonery, urządzenia i osprzęt do spawania i napawania plazmowego oraz metodami MIG/MAG i TIG, urządzenia i osprzęt do zgrzewania.

Strefa Lasery 4.0 – pokazy wykorzystywania laserów przemysłowych oraz oprogramowania używanego przy grawerowaniu.

Strefa Obróbki Tworzyw – maszyny i urządzenia do obróbki tworzyw, wtryskarki dwukomponentowe, niskociśnieniowe.

Strefa Oprogramowania – wizualizacja i symulacja procesów, specjalistyczne oprogramowanie CAD/CAM/CAE, cloud computing.

Strefa Druku 3D – firmy świadczące usługi z zakresu skanowania, druku 3D, inżynierii odwrotnej. Drukarki 3D, szkolenia z zakresu samodzielnego wykorzystywania druku.

Strefa Obróbki Drewna – maszyny i urządzenia do obróbki drewna.