Zasilanie / Produkty

60-watowy konwerter DC-DC w obudowie o powierzchni 50,8 x 25,4 mm
Źródła zasilania

60-watowy konwerter DC-DC w obudowie o powierzchni 50,8 x 25,4 mm

6-watowy zasilacz sieciowy o wymiarach 25,6 x 25,6 x 16,6 mm do aparatury medycznej
Źródła zasilania
6-watowy zasilacz sieciowy o wymiarach 25,6 x 25,6 x 16,6 mm do aparatury medycznej
RACM06E-K/277 to małogabarytowy, 6-watowy zasilacz do zastosowań w aparaturze medycznej, produkowany w obudowie o wymiarach 25,6 x 25,6 x 16,6 mm i masie 20 g. Charakteryzuje się wzmocnioną izolacją do 2 MOPP oraz zapewnia kompatybilność EMC w klasie "B". W chili obecnej jest najmniejszym tego typu zasilaczem do montażu na płytce drukowanej, dostępnym w sprzedaży.
Izolowane 15-watowe konwertery DC-DC o wymiarach 23,8 x 13,7 x 10,2 mm
Źródła zasilania
Izolowane 15-watowe konwertery DC-DC o wymiarach 23,8 x 13,7 x 10,2 mm
Firma MinMax Power wprowadza do sprzedaży dwie serie miniaturowych, 15-watowych konwerterów DC-DC 3. generacji z izolacją do 1500 VDC. Są one zamykane w ekranowanych, metalowych obudowach DIP-16 o wymiarach 23,8 x 13,7 x 10,2 mm z izolowaną podstawą montażową. Mogą pracować w przemysłowym zakresie temperatury otoczenia od -40 do +85°C. Różnią się zakresem napięcia wejściowego; MDW15 oferuje trzy zakresy 2:1 (9...18, 18...36 i 36...75 V), a MDWI15 dwa zakresy 4:1 (9...36 i 18...75 V).
Popularne zasilacze sieciowe RACM30-K/277 firmy Recom w wersjach open-frame
Źródła zasilania
Popularne zasilacze sieciowe RACM30-K/277 firmy Recom w wersjach open-frame
Oferta popularnych, tanich zasilaczy sieciowych RACM30-K/277 firmy Recom, przeznaczonych do montażu na płytkach drukowanych, powiększyła się o wersje nieobudowane (open frame) o dwukrotnie mniejszej masie od wcześniejszych wersji zalewanych. Są to zasilacze o szerokim zakresie napięcia wejściowego od 85 do 305 VAC (120...430 VDC), generujące moc ciągłą 30 W i szczytową 36 W w temperaturze otoczenia z zakresu -40...+55°C. Ich maksymalna temperatura pracy wynosi +90°C przy obniżonej mocy wyjściowej. Dostępne są warianty o ustalonym fabrycznie napięciu wyjściowym 5, 12, 15, 24, ±12 i ±15 V.
4-wyjściowy kontroler przetwornicy DC-DC boost do sterowania łańcuchów diod LED
Podzespoły półprzewodnikowe
4-wyjściowy kontroler przetwornicy DC-DC boost do sterowania łańcuchów diod LED
AL3069 to 4-wyjściowy kontroler przetwornicy DC-DC boost do sterowania łańcuchów diod LED, pracujący z napięciem wejściowym z zakresu od 4,5 do 60 V. Może generować napięcie wyjściowe do 80 V i maksymalny prąd ciągły do 250 mA (do 400 mA w impulsie), którego wartość zakresowa jest regulowana za pomocą zewnętrznego rezystora. Częstotliwość przełączania może być regulowana w zakresie od 100 kHz do 1 MHz.
Zestaw demostracyjny 1-kilowatowego konwertera DC-DC LLC o dużej gęstości mocy
Źródła zasilania
Zestaw demostracyjny 1-kilowatowego konwertera DC-DC LLC o dużej gęstości mocy
Firma EPC opracowała zestaw demostracyjny 1-kilowatowego konwertera DC-DC LLC o dużej gęstości mocy (313 W/cm³) do zastosowań w układach zasilania serwerów i motoryzacji. EPC9159KIT obejmuje cztery komponenty: płytę bazową EPC9536 Rev. 5.0, moduł kontrolera (ozn. EPC9528), moduł wejściowych tranzystorów FET (ozn. EPC9556P) oraz moduł transformatora i prostownika synchronicznego (ozn. EPC9551T). Umożliwia realizację konwertera o wydajności prądowej 83 A, pracującego z napięciem zasilania 48 VDC i generującego ustalone fabrycznie napięcie wyjściowe 12 VDC.
Podwójny konwerter DC-DC step down + boost z programowalnym watchdogiem
Źródła zasilania
Podwójny konwerter DC-DC step down + boost z programowalnym watchdogiem
MAX20413 to podwójny konwerter DC-DC z programowalnym watchdogiem, pracujący z napięciem wejściowym od 3,0 do 5,5 V. Konwerter boost pracuje z ustalonym fabrycznie napięciem wyjściowym, mogącym wynosić od 3,8 do 8,5 V w krokach co 100 mV. Zapewnia wydajność prądową 750 mA i charakteryzuje się całkowitym błędem napięcia wyjściowego ±2% w całym zakresie dopuszczalnych zmian napięcia wejściowego, prądu wyjściowego i temperatury. Konwerter step down charakteryzuje się zakresem napięcia wyjściowego od 0,8 do 3,8 V (z krokiem co 25 mV), wydajnością prądową 3 A i całkowitym błędem napięcia wyjściowego ±1,5%.
Najmniejsze w branży regulatory napięcia POL o wydajności prądowej 6, 20 i 25 A
Podzespoły półprzewodnikowe
Najmniejsze w branży regulatory napięcia POL o wydajności prądowej 6, 20 i 25 A
Firma Vishay wprowadza do oferty najmniejsze na rynku regulatory napięcia POL rodziny microBRICK, dostępne w wersjach o wydajności prądowej 6 A (SiC967), 20 A (SiC931) i 25 A (SiC951). Mogą one znaleźć szeroki zakres zastosowań w układach napędowych, automatyce przemysłowej oraz do zasilania układów FPGA, SoC i ASIC w centrach danych i telekomunikacji. Są zamykane w obudowach SMD o wymiarach 10,6 x 6,5 x 3 mm. Wszystkie pracują z napięciem wejściowym z zakresu od 4,5 do 60 V. Zawierają dwa wewnętrzne tranzystory MOSFET, cewkę i kontroler, dzięki czemu wymagają jedynie minimum elementów współpracujących do konfiguracji i kompensacji pętli. Do ich zalet należy też duża gęstość mocy i duża sprawność, sięgająca 97%.
2-amperowy regulator napięcia Recom R-78K-2.0 w wersji do montażu poziomego
Źródła zasilania
2-amperowy regulator napięcia Recom R-78K-2.0 w wersji do montażu poziomego
2-amperowy regulator napięcia R-78K-2.0 firmy Recom jest obecnie oferowany w wersji z wyprowadzeniami zagiętymi pod kątem prostym, przystosowanej do aplikacji niskoprofilowych z komponentami montowanymi poziomo. Jest on oznaczony dodatkowym sufiksem "L". Występuje w wersjach o napięciu wyjściowym 1,2, 1,5, 1,8, 2,5, 3,3, 5, 9, 12 i 15 V. Pracuje z napięciem wejściowym z szerokiego zakresu od 4,5 do 36 VDC. Dzięki dużej sprawności, sięgającej 96%, nie wymaga stosowania radiatorów. Dopuszczalna temperatura obudowy, wynosząca +110°C, pozwala na pracę w temperaturze otoczenia od -40 do +90°C z pełną mocą znamionową (w zależności od typu regulatora i napięcia wejściowego).
300-watowy konwerter DC-DC rozmiaru 1/16th brick o sprawności powyżej 96%
Źródła zasilania
300-watowy konwerter DC-DC rozmiaru 1/16th brick o sprawności powyżej 96%
Oferta konwerterów DC-DC firmy Flex Power Modules powiększyła się o 300-watowy model PKU4317D rozmiaru 1/16th brick, wyróżniający się bardzo dużą sprawnością, sięgającą nawet 96,4% przy napięciu wejściowym 48 V i połowie obciążenia. Co więcej, przekracza ona 95% w szerokim zakresie od minimalnego prądu wyjściowego do pełnego obciążenia. Zasilacz akceptuje napięcie wejściowe z zakresu 48...60 VDC, przy czym jest odporny na przepięcia do 80 VDC, zgodnie z wymogami ETSI EN300 132-2 i Telcordia GR-1089-CORE. Nadaje się do pracy w szerokim zakresie temperatury otoczenia od -40 do +125°C. Jeśli chodzi o przewodzone zaburzenia elektromagnetyczne, zapewnia kompatybilność EMI w klasie B (po dołączeniu prostego filtra wejściowego), zgodnie z wymogami normy EN 55032/CISPR 32/FCC part 15J. Jest dostarczany w postaci modułu open-frame o wymiarach 33,0 x 22,9 x 11,3 mm w wersji do montażu THT i SMT.

Zobaczyć obiekt oczami radaru, czyli dlaczego potrzebujemy laboratorium do pomiarów RCS?

Radar postrzega świat inaczej niż człowiek. Zamiast obrazu tworzonego przez światło widzialne rejestruje echo wysłanej fali elektromagnetycznej. Na odpowiedź radarową obiektu wpływają nie tylko jego rozmiary, lecz także kształt, zastosowane materiały, częstotliwość oraz kierunek obserwacji. Dlatego dwa przedmioty o podobnych wymiarach mogą być dla radaru widoczne zupełnie inaczej. Jak zatem sprawdzić, co radar rzeczywiście "widzi"? Służą temu pomiary RCS, prowadzone między innymi w specjalistycznych laboratoriach, które zapewniają kontrolowane i powtarzalne warunki oraz umożliwiają uzyskanie dokładności wymaganej w danym zastosowaniu.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów