Zasilanie / Produkty

Konwerter DC-DC quarter-brick z wyjściem 24 V/55 A
Źródła zasilania

Konwerter DC-DC quarter-brick z wyjściem 24 V/55 A

15- i 25-watowe zasilacze AC/DC do montażu SMT o zakresie napięcia wejściowego 85...528 VAC
Źródła zasilania
15- i 25-watowe zasilacze AC/DC do montażu SMT o zakresie napięcia wejściowego 85...528 VAC
Po sukcesie rynkowym 5-watowych zasilaczy sieciowych serii RAC05-K/480, przeznaczonych do montażu na płytkach drukowanych, firma Recom wprowadza na rynek ich 15- i 25-watowe odpowiedniki, charakteryzujące się tym samym, ultra-szerokim zakresem napięcia wejściowego od 85 do 528 VAC. Są one produkowane w wariantach o zaprogramowanym fabrycznie napięciu wyjściowym 5, 12, 15 i 24 VDC. Zawierają zabezpieczenie zwarciowe, nadprądowe i nadnapięciowe oraz spełniają wymogi norm IEC/EN/UL 62368-1 i IEC/EN 61010 w zakresie bezpieczeństwa użytkowania. Mogą pracować w temperaturze otoczenia od -40 do +70°C przy pełnym obciążeniu oraz do +90°C z ograniczoną mocą wyjściową. Spełniają wymogi norm EN 55032 Class B w zakresie emisji elektromagnetycznej oraz EN 55035 w zakresie odporności na zaburzenia zewnętrzne.
Izolowane 3-watowe konwertery DC-DC w obudowach SMD o wymiarach 18,9 x 17,2 x 8,7 mm
Źródła zasilania
Izolowane 3-watowe konwertery DC-DC w obudowach SMD o wymiarach 18,9 x 17,2 x 8,7 mm
Recom rozszerza rodzinę izolowanych konwerterów DC-DC, wprowadzając na rynek serię RSH3, obejmującą warianty 3-watowe, będące odpowiednikami 2-watowych konwerterów wcześniejszej serii RSH2. Są one produkowane w wersjach o nominalnym napięciu wejściowym 12V (dopuszczalny zakres 9...18 V) i 24 V (18...36 V) i zamykane w plastikowych obudowach SMD DIP14 o wymiarach 18,9 x 17,2 x 8,7 mm. Mogą pracować z pojedynczym i podwójnym napięciem wyjściowym 5, 12, 15, 24, ±12 i 15 V. Nie wymagają minimalnego obciążenia wyjścia. Do ich standardowego wyposażenia należy wejście Remote On/Off oraz zabezpieczenie zwarciowe i nadprądowe.
Zasilacze sieciowe open-frame o mocy 50 W z możliwością przeciążania wyjścia do 140%
Źródła zasilania
Zasilacze sieciowe open-frame o mocy 50 W z możliwością przeciążania wyjścia do 140%
Do oferty firmy P-DUKE wchodzi nowa seria zasilaczy sieciowych TAD50 o mocy znamionowej 50 W, dostarczanych w postaci modułów open-frame o wymiarach 76 x 38 x 31 mm. Umożliwiają one przeciążanie wyjścia do 140% mocy znamionowej przez 5 s. Zawierają wejście o szerokim zakresie napięcia zasilania od 85 do 264 VAC i 120...370 VDC. Są produkowane w wariantach o znamionowym napięciu wyjściowym 5, 7,5, 9, 12, 15, 18, 24, 36, 48 i 53 VDC z możliwością jego regulacji w zakresie -10%...+10% lub -20%...+10% w zależności od modelu.
Konwerter DC-DC o dużej stabilności napięcia wyjściowego do zastosowań w motoryzacji
Źródła zasilania
Konwerter DC-DC o dużej stabilności napięcia wyjściowego do zastosowań w motoryzacji
BD9S402MUF-C to konwerter DC-DC zaprojektowany do zastosowań w samochodowych systemach wspomagania kierowcy (ADAS), korzystający z opracowanej przez firmę Rohm technologii QuiCur, zapewniającej szybką reakcję na zmiany obciążenia. Może on pracować z napięciem wyjściowym od 0,6 V i z maksymalnym prądem wyjściowym 4 A przy częstotliwości taktowania powyżej 2 MHz.
Konwerter DC-DC buck z kontrolerem USB-PD V3.0 do wieloportowych ładowarek sieciowych
Podzespoły półprzewodnikowe
Konwerter DC-DC buck z kontrolerem USB-PD V3.0 do wieloportowych ładowarek sieciowych
SZPL3002A to synchroniczny konwerter DC-DC buck z wewnętrznym kontrolerem USB-PD V3.0, mogący znaleźć zastosowanie w szybkich ładowarkach sieciowych o mocy do 65 W, zawierających do 4 portów wyjściowych. Obsługuje on profile szybkiego ładowania PPS (Programmable Power Supply) oraz protokoły Qualcomm QuickCharge QC2.0/3.0/4.0/4.0+/5.0. Jest pierwszym na rynku konwerterem z funkcją inteligentnego, adaptacyjnego podziału prądu. Wbudowany interfejs I²C zapewnia komunikację pomiędzy kontrolerami USB-PD w szybkich ładowarkach wieloportowych, umożliwiając automatyczne równoważenie mocy między portami w odpowiedzi na zmiany zapotrzebowania podłączonych urządzeń. W przypadku wzrostu temperatury powyżej ustalonej wartości progowej, układ wchodzi w tryb Power Throttling z automatycznym ograniczaniem mocy wyjściowej do bezpiecznej wartości.
Nieregulowane, izolowane konwertery DC-DC o mocy znamionowej 3 W w obudowach SIP-4
Źródła zasilania
Nieregulowane, izolowane konwertery DC-DC o mocy znamionowej 3 W w obudowach SIP-4
Traco Power powiększa ofertę konwerterów DC-DC do montażu na płytkach drukowanych o nową serię TMU 3. Obejmuje ona 9 nieizolowanych konwerterów 3-watowych, zamykanych w obudowach SIP-4 o wymiarach 11,5 x 10,2 x 9,6 mm. Stanowią one tańszą alternatywę dla wersji regulowanych, oferującą tą samą jakość i niezawodność.
Miniaturowe przekaźniki 1-Form-A o napięciu pracy do 1500 V do systemów zarządzania akumulatoramivbg fffffff
Podzespoły półprzewodnikowe
Miniaturowe przekaźniki 1-Form-A o napięciu pracy do 1500 V do systemów zarządzania akumulatoramivbg fffffff
Do oferty firmy Panasonic wchodzi nowa seria przekaźników PhotoMOS HE z optyczną barierą izolacyjną, zaprojektowanych do zastosowań w przemysłowych systemach zarządzania akumulatorami (BMS). Seria AQV258H5 obejmuje przekaźniki o konfiguracji 1-Form-A, wykazujące długą drogę upływu i duży odstęp izolacyjny pomimo małych gabarytów. Charakteryzują się one dopuszczalnym wyjściowym prądem ciągłym 20 mA i stabilną rezystancją w trybie On przez cały czas użytkowania.
20-watowe konwertery DC-DC o ultraszerokim zakresie napięcia wejściowego od 8,5 do 160 VDC
Źródła zasilania
20-watowe konwertery DC-DC o ultraszerokim zakresie napięcia wejściowego od 8,5 do 160 VDC
Do oferty firmy TDK wchodzi seria 20-watowych konwerterów DC-DC o ultraszerokim zakresie napięcia wejściowego 18:1 od 8,5 do 160 VDC, zaprojektowanych do zastosowań w taborze kolejowym i aplikacjach przemysłowych. Są one zamykane w plastikowych obudowach o wymiarach 50,8 x 25,4 x 10,2 mm z silikonowym wypełnieniem, zwiększającym odporność na udary i wibracje. Mogą pracować w temperaturze otoczenia od -40 do +105°C, spełniają wymogi standardu bezpieczeństwa IEC/UL/CSA/EN 62368-1 i zapewniają izolację do 3000 V.
Programowalne zasilacze 7500 W o wysokości 1U i parametrach wyjściowych do 375 A/1500 V
Źródła zasilania
Programowalne zasilacze 7500 W o wysokości 1U i parametrach wyjściowych do 375 A/1500 V
Do oferty TDK-Lambda wchodzi seria programowalnych zasilaczy GENESYS+ o mocy znamionowej 7500 W, produkowanych w obudowach o wysokości 1U, przeznaczonych do montażu w szafach przemysłowych. Mogą one znaleźć zastosowanie w wielu sektorach rynkowych, w tym w produkcji półprzewodników i akumulatorów, energii odnawialnej oraz w działach badawczo-rozwojowych. Obecnie dostępnych jest 6 pierwszych modeli o parametrach wyjściowych 0...20 V/375 A, 0...40 V/188 A, 0...100 V/75 A, 0...150 V/50 A, 0...600 V/12,5 A i 0...1500 V/5 A.

Zobaczyć obiekt oczami radaru, czyli dlaczego potrzebujemy laboratorium do pomiarów RCS?

Radar postrzega świat inaczej niż człowiek. Zamiast obrazu tworzonego przez światło widzialne rejestruje echo wysłanej fali elektromagnetycznej. Na odpowiedź radarową obiektu wpływają nie tylko jego rozmiary, lecz także kształt, zastosowane materiały, częstotliwość oraz kierunek obserwacji. Dlatego dwa przedmioty o podobnych wymiarach mogą być dla radaru widoczne zupełnie inaczej. Jak zatem sprawdzić, co radar rzeczywiście "widzi"? Służą temu pomiary RCS, prowadzone między innymi w specjalistycznych laboratoriach, które zapewniają kontrolowane i powtarzalne warunki oraz umożliwiają uzyskanie dokładności wymaganej w danym zastosowaniu.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów