Rudolph kupił dział oprogramowania od MKS

Rudolph Technologies, producent narzędzi metrologicznych, kupił od MKS Instruments aktywa i własność intelektualną działu oprogramowania MKS do obliczania dynamiki zysku. Przejęte produkty i technologia, m.in. opatentowane analityczne techniki do zwiększania zysku, wzbogacą aktualną ofertę Rudolpha z zakresu kontroli procesu i zarządzania zyskiem.

Posłuchaj
00:00

 

Wraz z technologią do Rudolpha przejdzie około 35 inżynierów i specjalistów od aplikacji, w większości pracowników chińskich. Rudolph dostarcza narzędzia do charakterystyki procesu produkcyjnego i oprogramowanie dla fabryk płytek krzemowych i zakładów pakujących układy.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komponenty
RS przejmuje Distrelec - powstaje nowy potentat dystrybucji przemysłowej
Komponenty
Generatywna sztuczna inteligencja zmienia globalny rynek procesorów
Aktualności
Samsung otwiera w Warszawie największe centrum biznesowe w Europie
Aktualności
Samsung i OpenAI nawiązują strategiczne partnerstwo na rzecz rozwoju globalnej infrastruktury AI
Produkcja elektroniki
Powstaje gigant wart 4,4 mld dolarów - czwarty co do wielkości dostawca sprzętu do produkcji płytek półprzewodnikowych w USA
Optoelektronika
Smartwatche napędzają rozwój wyświetlaczy Micro LED
Zobacz więcej z tagiem: Artykuły
Magazyn
Wrzesień 2025
Magazyn
Sierpień 2025
Magazyn
Lipiec 2025

Najczęstsze błędy przy projektowaniu elektroniki i jak ich uniknąć

W elektronice „tanio” bardzo często znaczy „drogo” – szczególnie wtedy, gdy oszczędza się na staranności projektu. Brak precyzyjnych wymagań, komponent wycofany z produkcji czy źle poprowadzona masa mogą sprawić, że cały produkt utknie na etapie montażu SMT/THT albo testów funkcjonalnych. Konsekwencje są zawsze te same: opóźnienia i dodatkowe koszty. Dlatego warto znać najczęstsze błędy, które pojawiają się w projektach elektroniki – i wiedzieć, jak im zapobiegać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów